Reklama

Filmbox Premium je oddnes dostupný už aj v HD kvalite

Spoločnosť SPI International, prevádzkovateľ rodiny kanálov FilmBox a online videotéky FilmBox Live, zahájila od pondelka 9. mája vysielanie filmového kanálu FilmBox Premium už aj v HD rozlíšení.

Do svojej ponuky ho ako prvý zaradí káblový operátor UPC v Českej republike. Program bude súčasťou prémiového balíčka FilmBox Premium, ktorý už obsahuje stanice Filmbox Family, Filmbox Extra HD, Filmbox Plus a Ero XXX HD. Postupne by však mal pribúdať aj do ponúk ďalších operátorov.

Filmbox Premium HD prinesie divákom lepší filmový zážitok. Vo vysokom rozlíšení si tak budú môcť pozrieť snímky ako Rýchlo a zbesilo 6, Ja, zloduch 2, Na cudzí účet s Melissou McCarthy či  akčný thriller Nevedomí (Oblivion) s hollywoodskymi superhviezdami Tomom Cruisom a Morganom Freemanom.

Filmový kanál ponúkne aj veľké množstvo mega hitov minulosti vrátane filmu Apollo 13 s Tomom Hanksom, Notting Hill s Juliou Roberts a Hughom Grantom, Klamár, klamár s Jimom Carreyom, Big Lebowski s Jeffom Bridgesom, či Zamilovaný Shakespeare s Gwyneth Paltrow.

Okrem lineárnej distribúcie bude FilmBox Premium HD k dispozícii taktiež v online službe FilmBox Live, ktorá ponúka prístup ku všetkým kanálom FilmBox a taktiež k rozsiahlej online videotéke.

Mohlo by vás ešte zaujímať