Reklama

Skylink rozširuje ponuku o kanál Prima MAX HD, dostupný je v balíčku DIGITAL

Satelitný operátor Skylink dnes 25. januára 2016 popri vrátení staníc Skupiny Nova v HD kvalite, rozšíril svoju ponuku aj o televízny kanál Prima MAX vo vysokom rozlíšení (HD). Nová česká stanica je dostupná zákazníkom z družice Astra 3B (23,5°E) na frekvencii 11 895 MHz. Prístup k nej majú všetci zákazníci a to už od balíčka DIGITAL.
Pokračovanie nižšie:


Prima MAX je v poradí piatym televíznym kanálom z rodiny Prima, ktorý spustil svoje vysielanie 20. novembra 2015. Divákom prináša nestarnúce české komédie ako aj hollywoodske trháky. Už vo februári sa môžu diváci tešiť napr. na komédie „Pane, vy ste vdova!“, „Guľový blesk“ a „Snežienky a machri“, alebo drámy „Čierna labuť“ a „Pokánie“.

Začiatkom februára 2016 pribudne navyše do ponuky Skylinku aj platený športový kanál Nova Sport 2 a medzinárodná verzia kanálu Nova – Nova International.

TIP: Skylink vráti do ponuky kanály Skupiny Nova v HD kvalite, pribudne aj Nova Sport 2 a Nova International

Technické parametre pre príjem Prima MAX HD:
Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 11 895 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 5/6
SR: 27500
Modulácia: QPSK
Norma: DVB-S
Audio stopy: CZ (MPEG) a CZ (AC3)
Obrazové rozlíšenie: 1920 x 1080

Program sa nachádza na bývalej pozícii Test2. Majitelia Skylink Ready boxov so zapnutou funkciou FastScan nájdu program na pozícii číslo 36 (SK).

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. To je sice pekne ale prečo to nedate v SD ono každy nema HD primač premyšlam že asi uvas skončim ak to nedate aj v SD dakujem.

  2. Prosím Vás, kto tu ešte preferuje SD pred HD ? SD sa postupne vypnú aj na nemecko-rakúskej ASTRE a keďže nastupuje Ultra HD pred HD tak si vaše SD naladíte i v kablovkach už len možno do konca roka.

  3. Gavlak Branislav ak máš ešte stále SD box tak postupne budeš mať menej programov. Už tento rok sa počíta s výrazným obmedzovaním. Ak ti Skylink nevyhovuje, kľudne si vyber iného operátora. Máme ich dosť.

  4. Gavlak Branislav: Ty nemas ziaden „primač“. Nic take neexistuje. Ono sa to totiz vola „prijímač“. A tato diskusia ani tento web nie je Skylink, ak nieco od nich chces, napis to im a nie sem. Ak sa teda vobec dokazes zorientovat. Alebo vies co, radsej nepis nikomu nic, lebo zas budes za riadneho [autocenzura]. A problematiku okolo SD/HD ti uz dostatocne vysvetlili ostatni diskutujuci.

Komentáre už nie sú povolené.