Reklama

freeSAT ponúkne všetkým zákazníkom kanál AXN Black na mesiac zadarmo

Od 2. do 31. marca mohli všetci zákazníci satelitnej televízie freeSAT zadarmo pozerať kanál AXN White. Teraz budú mať možnosť vyskúšať si aj sesterský kanál AXN Black, ktorý bude k dispozícii zadarmo od 15. apríla do 18. mája. Kanály AXN sú štandardne prístupné zákazníkom s aktivovanými balíkmi freeSAT plus nebo SuperPak, ale vďaka tejto akčnej ponuke ich teraz môžu pozerať aj zákazníci, ktorí majú aktivované balíky freeSAT light alebo freeSAT medium.
Pokračovanie nižšie:


A na čo sa môžu v priebehu skúšobného obdobia tešiť? Od 15. apríla do 18. mája kanál AXN Black odvysiela napríklad seriál Spartakus: vojna prekliatych. V záverečnej sérii seriálu, po smrti Gaia Claudia Glabera, postupuje Spartakus od víťazstva k víťazstvu a Rimanom dochádza, že nevyhnutná bude totálna vojna. V jednej epizóde sa napríklad rímskemu špehovi, ktorý sa infiltroval do radov rebelov, podarí vyvolať napätie medzi Spartakom a jeho bojovníkmi. Nakoniec však jednotky tráckeho gladiátora úspešne zaženú Rimanov na útek. Ich vodca Crassus, zaslepený hnevom, zdecimuje svoju légiu.

Spartakus a mnoho ďalších zábavných i napínavých medzinárodne úspešných programov, seriálov a celovečerných filmov bude pre zákazníkov služby freeSAT pripravených v apríli a máji na zadarmo sprístupnenom kanáli AXN Black.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Tento program by mal byť zadarmo navždy. Ide tam veľa reklám.

Komentáre už nie sú povolené.