Reklama

V Česku a neskôr aj na Slovensku bude nový mobilný operátor Šlágr Mobil, prevádzkovateľa Šlágr TV

V Česku už o pár týždňov, najneskôr do konca septembra, spustí svoje služby nový virtuálny mobilný operátor s názvom Šlágr Mobil. Prevádzkovateľom bude spoločnosť Česká Muzika, ktorá na slovenskom, ako aj českom trhu prevádzkuje televízne kanály Šlágr TV a Country no. 1.

Podobne ako hudobné televízie Šlágr TV a Country no. 1 chce byť Šlágr Mobil tiež česko-slovenský. „Šláger Mobil je koncipovaný tak, aby bol tiež československý. Zatiaľ v Českej republike bude spustený v priebehu augusta až septembra,“ uviedol pre náš portál SatelitnáTV.sk František Marek zo Šlágr TV.

Vzhľadom k tomu, že Šlágr Mobil bude virtuálny mobilný operátor, bude využívať sieť jedného z doterajších mobilných operátorov v Česku a to konkrétne T-Mobile.

Na Slovensku by mohol spustiť svoje služby Šlágr Mobil pravdepodobne ešte do konca roka. „Počítame s tým, že ak pôjde v ČR všetko podľa predpokladov, spustíme Slovensko do konca tohto roka,“ prezradil pre náš portál Marek. Bližšie informácie zatiaľ nie sú známe.

TIP: Druhý kanál Šlágru, Country no. 1 naladíme cez DVB-T už aj na Slovensku

Na našom trhu pôsobí už ako virtuálny mobilný operátor Funfón (Orange) či Tesco mobile (obchodného domu Tesco).

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Na našom trhu pôsobí už ako virtuálny mobilný operátor Funfón (Fun Rádia) ale to nieje pravda,Fun radio odstupilo od tohto projektu a nadalej ho prevadzkuje sam ORANGE

Článok už nie je možné komentovať.