Reklama

UPC DTH má podľa prieskumu najviac spokojných zákazníkov medzi poskytovateľmi služieb satelitnej televízie

Luxemburská spoločnosť UPC DTH, ktorá poskytuje služby satelitnej televízie na Slovenskom a Českom trhu pod značkou freeSAT by UPC Direct, má podľa prieskumu poradenskej a výskumnej agentúry BellResearch najviac spokojných zákazníkov medzi poskytovateľmi satelitnej televízie na Slovensku, v Česku, ako aj v Maďarsku. Okrem toho poskytuje UPC DTH služby satelitnej televízie aj v Rumunsku pod značkou Focus Sat.

Výskum agentúry BellResearch ukázal, že zákazníci s veľkou pravdepodobnosťou odporučia služby UPC DTH svojim známym alebo príbuzným a zároveň sú najspokojnejšími zákazníkmi na trhu satelitnej televízie v Maďarsku, Česku a na Slovensku.

Tento výsledok odráža naše trojročné úsilie, keď sme sa intenzívnejšie zamerali na priania a potreby našich zákazníkov. Pre UPC DTH je prioritou poskytovať svojim zákazníkom čo najlepší zákaznícky servis na trhu satelitnej a káblovej televízie v Maďarsku, na Slovensku a v Českej republike. V praxi to dosahujeme čo najkvalitnejším prístupom zamestnancov nášho centra služieb zákazníkom, ktorí sú vyškolení špeciálne v oblasti starostlivosti o zákazníka a nedávno získali medzinárodné ocenenie za špičkovú kvalitu svojich služieb. Na našom úspechu sa podieľa aj sieť našich obchodných zástupcov vo všetkých troch krajinách, vďaka čomu je spoločnosť UPC DTH schopná poskytovať novým zákazníkom profesionálny servis od prvého okamihu,“ informovala spoločnosť v tlačovej správe.
Pokračovanie nižšie:

Ako ďalej uvádza UPC DTH: „Výsledky prieskumu spoločnosti BellResearch navyše dokazujú, že naša spoločnosť plní svoj záväzok voči zákazníkom a vždy im poskytuje ľahko dostupnú zákaznícku podporu najvyššej úrovne. Zákazníci si môžu vybrať z viacerých spôsobov, ako kontaktovať freeSAT alebo UPC Direct, vrátane Skypu, Facebooku alebo funkcie „Zavolajte mi“ na našej webovej stránke a, samozrejme, telefonicky prostredníctvom nášho oceňovaného centra služieb zákazníkom. Neustále rozširovanie našej programovej ponuky je tiež jedným z faktorov, ktorý prispieva k rastúcej spokojnosti našich zákazníkov. Roku 2013 freeSAT a UPC Direct zaradili do svojich programových balíkov „medium“ a „plus“ viac ako sedem nových kanálov. Všetky tieto snahy prispeli k tomu, že freeSAT na Slovensku nedávno prekročil hranicu 60 000 zákazníkov. Dosiahli sme tak ďalší medzník v pokračujúcom raste služby freeSAT.

Som veľmi rád, že naši zákazníci nás hodnotia takto kladne a sú ochotní odporučiť nás ďalej svojim priateľom či príbuzným. Aj naďalej budeme počúvať našich zákazníkov a realizovať podobné prieskumy, aby sme mali istotu, že sme na správnej ceste. Práve vďaka nim môžeme hľadať nové spôsoby, ako zákazníkom poskytnúť vždy tie najlepšie služby,“ povedal Michael Lee, generálny riaditeľ UPC DTH S.à r.l.

András Benke, výskumný pracovník spoločnosti BellResearch, sa vyslovil: „Aj my sme radi, že môžeme prezentovať tento prieskum pre spoločnosť UPC DTH. Takýto rozsiahly projekt ukazuje, ako môžeme využiť naše bohaté skúsenosti v oblasti prieskumu pre mediálne spoločnosti, ktoré chcú vedieť, či poskytujú svojim zákazníkom tie najlepšie služby. Výsledky pri použitej metodike ukazujú, že spoločnosť UPC DTH môže pokračovať vo svojej úspešnej misii, v ktorej je na prvom mieste zákazník.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Veď je aj najdrahšia , spolu s internetom cez 30 Euro , po ukončení viazanosti ruším.

  2. Ano 30,-€ je dosť, ja platím tak isto ale mám na net pripojený blu ray, av reciever, sat.kábel reciever a cez wifi počítač plus cca 80 programov tv, internet ide ako čert, nič nemrzne a to mi tu v BB nikto iný nevie poskytnúť.

  3. Ja som zákazníkom UPC od 16.10. a prešiel som všetky platformy, ale UPC má u mňa zatiaľ za 1. Prístup je fakt super. Nech im to vydrží. Ešte by som poriešil koniec tej viazanosti, aby sa človek nepozabudol a napálkuju mu plnú sumu.Ubezpečili ma, že pred koncom viazanosti ma budú kontaktovať.Tak uvidíme.

  4. Pozor na to – UPC a UPC DTH su 2 rozne firmy (sluzby)! UPC poskytuje kablovku s netom a telefonovanim, UPC DTH (direct to home) poskytuje TV cez satelit. Tam je najnizsia cena pod 10,-€ so slusnou ponukou.

Komentáre už nie sú povolené.