Reklama

Do predaja sa dostanú nové CI+ moduly Neotion pre príjem platformy freeSAT by UPC Direct

Neotion, francúzska spoločnosť pôsobiaca v oblasti moderných technológií, ktorá poskytuje novátorské riešenia pre medzinárodný trh s digitálnymi televízormi, s hrdosťou oznamuje, že zákazníkom spoločnosti UPC DTH sprístupní prostredníctvom miestnych distribútorov prvý modul podmieneného prístupu CI+ 1.3, ktorý obsahuje meniteľné osobné profily. V kombinácii s kompatibilnými televízormi táto nová flexibilná technológia umožní českým i slovenským zákazníkom spoločnosti UPC DTH pozerať programy freeSAT bez doplnkového prijímača. Neskôr bude táto služba zavedená aj v Maďarsku.

S využitím skúseností spoločnosti Neotion zmení spoločnosť UPC DTH digitálne zážitky svojich zákazníkov tým, že im ponúkne možnosť prístupu k novej nenápadnej technológii. Kompaktnejší a ekologickejší modul CI+, ktorý je v podstate neviditeľným bezkáblovým satelitným prijímačom, nebude v obývacích izbách zákazníkov vôbec vidno. Modul CI+ je veľmi ľahko ovládateľný nástroj, ktorý sa pripája priamo do televízora. Zákazníci prepoja svoju smart kartu freeSAT alebo UPC Direct v štrbine CI+ svojho kompatibilného televízora s externým satelitným prijímačom a hotovo!
Pokračovanie nižšie:

Zákazníci budú môcť prechádzať programovou ponukou a ovládať svoj televízor iba jedným diaľkovým ovládačom. Modul CI+ ponúka mnoho výhod vrátane funkcie osobného profilu, ktorá umožňuje automatickú inštaláciu a výpis všetkých kanálov pre televízory, ktoré sú kompatibilné s CI+ 1.3.

Modul CI+ vyžaduje televízor s DVB-S tunerom a so štrbinou kompatibilnou s CI+ (CI+ 1.2 alebo 1.3 a novšie verzie) a aktívnu službu freeSAT alebo UPC Direct. Rovnako ako pri všetkých ostatných satelitných službách je potrebná externá satelitná anténa.

Sme radi, že ako doplnok našich súčasných produktov môžeme zákazníkom ponúknuť nový modul CI+. Toto flexibilné zariadenie im umožní naplno využívať naše služby a takisto využiť balíky so zníženou cenou, poskytované zákazníkom, ktorí si kúpia vlastný prijímač a súvisiace vybavenie,“ povedal Jim Helfgott, viceprezident oddelenia marketingu a predaja spoločnosti UPC DTH. „Pretože sme spoločnosťou orientovanou na zákazníka, našou prioritou je prichádzať s novými nápadmi a inováciami, ktoré zlepšujú zážitok zákazníka. Na dosiahnutie tohto cieľa si nemôžeme predstaviť lepšieho partnera, ako je spoločnosť Neotion a jej tím,“ dodal.

Xavier Teil, vedúci predpredaja a riaditeľ podpory spoločnosti Neotion, vyhlásil: „Pre spoločnosť Neotion a jej tím je skutočným úspechom, že môže predstaviť svoj prvý modul CI+ 1.3 s používateľským profilom na trhoch spoločnosti UPC DTH. Uvedenie produktu v niekoľkých krajinách je skvelou skúsenosťou a tešíme sa na jej výsledky! Projekt so spoločnosťou UPC DTH bol pozoruhodný a dúfam, že sňou budeme spolupracovať aj v nadchádzajúcich rokoch.“

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. No nerozumiem, čo to tam píšu za nezmysly, aký neviditeľný bezkáblový prijímač? Je nám jasné, že tí, čo sú v takýchto spoločnostiach na vysokých miestach, nemajú o šajnu ani o tých najzákladnejších veciach.Aké výhody nám poskytne technologia CI+?
    http://www.youtube.com/watch?v=f58IDNHuP3g
    http://www.youtube.com/watch?v=QBF-fc6ggzc

  2. …Roman, každý deň sa stretávam s ľuďmi, ktorí ani len netušia čo je to satelitný reciever alebo CI modul, chcú vedieť len to čo budú môcť pozerať, takže výrobcovia ak chcú predávať tak musia opísať výrobok ako pre blbých, lebo tých je najviac a tam sú najväčšie tržby…

Komentáre už nie sú povolené.