Reklama

Televízia WAU bude aj na satelite ASTRA 3B (23,5°E) pre zákazníkov Skylinku

Satelitná platforma Skylink dnes potvrdila zaradenie nového kanálu WAU do svojej ponuky. Program bude kódovaný systémom IRDETO a dostupný tak zákazníkom s balíčkom DIGITAL na satelite ASTRA 3B (23,5°E), frekvencii 12 168 MHz. Na uvedenej frekvencii vysielajú napr. kanály Óčko, TV LUX či regionálnitelevize.cz.
Pokračovanie nižšie:

V súčastnosti prebiehajú prípravy satelitnej distribúcie tejto stanice s cieľom sprístupniť program WAU už od začiatku vysielania aj zákazníkom Skylinku,“ informovala spoločnosť M7 Group v dnešnej tlačovej správe. WAU sa stane súčasťou programovej ponuky DIGITAL a bude prístupný na všetkých typoch kariet Skylink Irdeto a Irdeto/ICE (tj. na kartách s jedenásť miestnym sériovým číslom).

Pripomeňme, že televízia WAU spustí svoje vysielanie v pondelok 15. apríla 2013 o šiestej hodine ráno programom MISS SLOVENSKO 2013. Zameriavať sa má hlavne na mladé ženy.

Okrem satelitnej platformy Skylink je už televízia WAU dostupná bezplatne aj v prvom terestriálnom multiplexe.

Technické parametre pre príjem:
Družica: ASTRA 3B (23,5°E)
Frekvencia: 12 168 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S
Modulácia: QPSK
Kódovanie: áno

Aktualizované: Televíziu WAU je už možné aktuálne naladiť aj na satelite ASTRA 3B (23,5°E) frekvencii 12 168 MHz.Mohlo by vás ešte zaujímať