Reklama

ANTIK rozbieha prvú optiku v Humennom

V Humennom spustili prvú optiku. Výstavbu optickej siete realizoval operátor ANTIK Telecom, pričom ide o historicky najväčšiu investíciu spoločnosti do výstavby optickej siete v posledných rokoch. V prvej etape výstavby začal operátor pripájať k optickým službám bytové domy na Sídlisku III. Po úplnom dokončení výstavby pokryje nová optika viac ako 7000 domácností.

Spustili sme pripájanie bytových domov na Sídlisku III. Investícia do výstavby optickej siete v Humennom je našou najväčšou v posledných rokoch. Obyvateľom prinesie vysokorýchlostný internet, digitálnu televíziu s viac ako 190 TV programami a výhodné telefonovanie,“ vysvetľuje situáciu v Humennom Igor Kolla, generálny riaditeľ spoločnosti ANTIK Telecom. „Snažíme sa prinášať kvalitný a rýchly internet aj do miest, ktoré nie sú investične zaujímavé pre veľké spoločnosti. Vďaka novej optike bude v Humennom vysokorýchlostný internet ako vo veľkomestách,“ dodáva Kolla.

ANTIK otvorí v meste začiatkom roka 2013 aj obchodno-prezentačnú kanceláriu svojich služieb internetu, televízie aj telefonovania v OC Triáda na Námestí Slobody. Súčasťou balíka optických triple play služieb bude internet s rýchlosťou až 70 Mbit/s, digitálna televízia s viac ako 190 TV programami i digitálnymi rádiami a výhodné telefonovanie. Bližšie informácie získajú záujemcovia na non-stop tel. čísle 055/3012345 alebo na http://www.humenne.antik.sk/.

(TS ANTIK)

Mohlo by vás ešte zaujímať