Česká TV Pětka spustila svoje promo vysielanie na satelite ASTRA 3B (23,5°E)

Nová česká celoplošná televízia TV Pětka, ktorá odštartuje svoje vysielanie dnes presne o 20:00 hod. spustila už svoje promo vysielanie prostredníctvom satelitu ASTRA 3B (23,5°E). K dispozícii tak bude od svojho štartu aj zákazníkom satelitných platforiem Skylink a CS Link. Pětka je zaradené do balíčku DIGITAL, dostupná je ako majiteľom ICE/IRDETO kariet, tak aj CryptoWorks.

Televízia PĚTKA sa chce zameriavať hlavne na vlastnú tvorbu v štýle českej zábavy a nadviazať na dlhodobú tradíciu českých zábavných programov. Viac o novej televízii si môžete prečítať v článku: V pondelok začne vysielať nová česká televízia TV PĚTKA, naladia ju aj zákazníci Skylinku

Technické parametre pre príjem TV PĚTKA:
Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 11 895 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 5/6
SR: 27500
Modulácia: QPSK
Norma: DVB-S

Na uvedenej frekvencii vysielal do 14.10.2012 hudobný program Retro Music TV, ktorý je od dnes dostupný zákazníkom Skylinku a CS Linku už len zo svojich nových technických parametrov (Skylink, CS Link: Retro Music Television pre všetkých v balíčku DIGITAL).


Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Na akých kartách vám to nejde? Na mojej Irdeto to ide. Skúste dať vyhľadať nanovo daný transpondér poprípade spraviť refresh karty.

  • CSlink vraj neni zapojený. Ani Cryptoworks, ani Irdeto. Ide to iba s kartami Skylink zatiaľ.

  • Dokonca si pamätám, že tento kanál mal byť minimálne do konca roka FTA.

  • Zdravím. Mne Pětka nejde, pritom mám zaplatený servisný poplatok a kartu cryptoworks. Program je naladený-ukazuje epg, ale hlási že program je zakódovaný. Neporadíte? Ďakujem

  • Omylem došlo k tomu, že nová PĚTKA zůstala po přesunu na satelitu zakódována. Dnes by měla již pracovat v režimu FTA.

  • aký datový tok používajú? dosť to kostičkuje ,dúfam že tam pustia viac štavy 🙂

Tento článok už nie je možné komentovať