Reklama

Súčasné karty Skylink Výmena budú môcť využiť aj zákazníci CS LINKu

Ako sme vás už informovali v októbri 2011 na našom portáli SatelitnaTV.sk, prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink, spoločnosť TradeTec plánuje umožniť majiteľom dekódovacích kariet CS LINK, GITAL a  DigitalLink jednoduchú migráciu do Skylinku. Zákazníci CS LINKu tak budú môcť prejsť do Skylinku a následne získať novú ICE kartu Skylink za výhodných podmienok.
Pokračovanie nižšie:


Prečítajte si tiež: Zákazníci Skylinku budú môcť prejsť do CS Linku a naopak

Na prechod zákazníkom CS LINKu do Skylinku bude slúžiť súčasná karta Skylink Výmena, ktorú aktuálne využívajú na výmenu starších kariet Skylink Cryptoworks za nové ICE karty súčasní zákazníci platformy Skylink. „Chceme zákazníkom CS Linku, ktorí majú záujem prejsť na programovú ponuku Skylink poskytnúť cenovo veľmi výhodný prechod. Vlastne sa bude jednať o využitie karty Skylink Výmena, ktorá je už skoro rok v predaji a slúži zákazníkom Skylinku. Túto kartu budú môcť používať teraz aj zákazníci CS Linku.“ Povedal pre náš portál Jaromír Glisník, člen predstavenstva spoločnosti TradeTec. Ako ďalej dodáva: „Vzhľadom k tomu, že je nutná určitá systémová integrácia, trvajú naše prípravy dlhšie, ako sme predpokladali.

Zatiaľ však nie sú známe všetky podrobnosti a hlavne za akých podmienok bude umožnený tento prechod zákazníkom CS LINKu. Bližšie informácie ohľadom tejto novinky by mali byť zverejnené už v najbližších týždňoch o ktorých vás budeme samozrejme informovať.

Mohlo by vás ešte zaujímať