Reklama

Skylink: Nové programy budú pravdepodobne ešte tento rok

Satelitná platforma Skylink sa ešte tento rok pravdepodobne rozšíri minimálne o jeden televízny program. „Pracujeme na ďalších programových novinkách, verím, že niektoré z nich zaradíme ešte tento rok„, prezradil pre náš portál SatelitnaTV.sk výkonný riaditeľ spoločnosti TradeTec Jaromír Glisník.

Po tom čo kúpila satelitnú platformu Skylink spoločnosť M77 Group boli všetky pôvodné plány platformy pozastavené a nanovo sa začali optimalizovať a prehodnocovať rôzne varianty rozširovania platformy o nové programy. „Optimalizuje sa nielen na úrovni Česko-Slovenska, ale aj na medzinárodnej úrovni, keďže skupina M77 Group je medzinárodná„, komentoval rozširovanie platformy Skylink ohľadom nových programov na poslednom stretnutí s predajcami Jaromír Glisník.

Naposledy sa objavil v platforme Skylink nový program vo štvrtok 17. novembra 2011 a bol nim prvý európsky filmový kanál Film Europe Channel, o ktorom sme vás dostatočne informovali už v našich predchádzajúcich článkoch.

Prečítajte si tiež:
Film Europe Channel na Skylinku, pripravuje sa Magio Sat, možno bude aj v Digi TV
Film Europe Channel takto odštartoval svoje vysielanie (doplnené)

Okrem rozširovania programov v platforme Skylink by mala spoločnosť Towercom spustiť v najbližšej dobe aj nový transpondér na satelite Astra (23,5°E) kde sa majú objaviť všetky slovenské televízne a rozhlasové programy pohromade.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Nové programy na novom TP nebudú tak nech si ho pustia kedy chcu…

Komentáre už nie sú povolené.