Reklama

Šláger Premium sa premenoval na Premium

Hudobný program Šláger Premium, ktorý vysiela so slovenskou autorizáciou (licenciou), podobne ako sesterské programy Šláger Originál či Šláger Muzika, zmenil názov. Od júna 2024 sa stanica predstavila divákom pod novým názvom Premium.
Pokračovanie nižšie:

Kanál Premium vysiela 24 hodín denne. Vo vysielaní sa zameriava nielen na ľudovú hudbu, folk či country, ale aj pop. Okrem slovenských a českých interpretov prináša divákom tiež zahraničnú tvorbu. Program je dostupný u vybraných káblových, IPTV, OTT a satelitných operátorov. Zo satelitných služieb sú to Skylink, Skylink TV pre Orange či Antik Sat. Okrem toho je program dostupný tiež v platenej DVB-T2 platforme Tečko, ktorá pokrýva signálom časť východného Slovenska.

Aktuálny program stanice Premium môžete nájsť v sekcii TV program. Dáta sú denne aktualizované.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

Pridaj komentár

Upozornenie: Ak už ste sa rozhodli napísať komentár, tak píšte prosím iba komentáre k článku, ktorý je vyššie! Komentáre nesúvisiace s článkom vyššie, opakujúce sa, obsahujúce nadávky v akomkoľvek jazyku, spam, urážky, skrytú reklamu, provokáciu, nenávisť, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, môžu byť vymazané bez udania dôvodu.