Reklama

Orange TV sprístupní na mesiac pre všetkých viacero detských staníc

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí pripravil Orange aj v tomto roku špeciálny darček vo forme ochutnávky viacerých detských televíznych staníc. Z toho dôvodu v období od 1. do 30. júna 2024 sprístupní operátor pre všetkých klientov Orange TV detské stanice Nick Jr., NickToons, Nickeloadeon, Cartoonito a Baby TV.
Pokračovanie nižšie:

Uvedená ochutnávka detských staníc sa týkajú ako klientov IPTV, tak aj internetovej (OTT) služby Orange TV. Klienti satelitnej Skylink TV pre Orange, ktorú poskytuje operátor v spolupráci s Canal+ Luxembourg, k týmto ochutnávkam prístup mať nebudú.

Po ukončení ochutnávky budú programy opäť dostupné iba predplatiteľom vybraných doplnkových extra balíkov.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Takto by to mělo být a nejen u Orange, ale i u Skylink/Canal+ atd, když je dnes ten dětský den. Jednou za čas by se ty společnosti měli umoudrit a oželet těch pár korun za měsíc. Myslím že by se nic zásadního nestalo, do krachu by to určitě nevedlo.

    1. Žeby pre toto: https://www.satelitnatv.sk/2024/05/mate-skylink-a-nefunguju-vam-oddnes-niektore-programy-je-nutne-ich-preladit/

Pridaj komentár

Upozornenie: Ak už ste sa rozhodli napísať komentár, tak píšte prosím iba komentáre k článku, ktorý je vyššie! Komentáre nesúvisiace s článkom vyššie, opakujúce sa, obsahujúce nadávky v akomkoľvek jazyku, spam, urážky, skrytú reklamu, provokáciu, nenávisť, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, môžu byť vymazané bez udania dôvodu.