Reklama

Futbal: Bosna a Hercegovina – Slovensko. Kde sledovať v TV tento kvalifikačný zápas naživo?

Slovenská futbalová reprezentácia si dnes zmeria poslednýkrát sily, v rámci kvalifikácie na ME 2024 (UEFA Euro 2024), v Zenici proti Bosne a Hercegovine. Futbaloví fanúšikovia môžu sledovať priamy prenos na platenej športovej stanici Sport 1.
Pokračovanie nižšie:

Športový kanál Sport 1 sa nachádza bežne v platených ponukách takmer u väčšiny káblových, IPTV, OTT a satelitných operátorov a to v HD kvalite (Skylink, Antik Sat, DIGI TV, Magio Sat, freeSAT, Tango TV, Antik TV, SledovanieTV, Satro, Kuki TV, Skylink Live TV, Magio Go, DIGI Go a ďalších). Okrem toho je program dostupný tiež aj v terestriálnej platforme Plustelka. Vysielanie je v tomto prípade šírené vo štvrtom celoplošnom multiplexe (MUX 4) v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4).

Prístup k stanici Sport 1 aktuálne aj zadarmo

Počas novembra je možné sledovať športový kanál Sport 1 zadarmo prostredníctvom DVB-T2 vysielačov 4. celoplošného multiplexu po celom Slovensku. Okrem toho je program k dispozícii v tomto mesiaci tiež v rámci ochutnávky všetkým predplatiteľom satelitnej služby Skylink, ako aj internetovej Skylink Live TV.

Začiatok stretnutia Bosna a Hercegovina – Slovensko je naplánovaný o 20:45. Sport 1 začína so štúdiom už o 20:00 hod..

Prečo nevysiela kvalifikáciu na ME 2024 iba jeden vysielateľ?

Vysielacie práva na kvalifikáciu ME 2024 získali dvaja vysielatelia, prevádzkovateľ športových staníc Sport 1 a Sport 2, spoločnosť AMC Networks International – Central and Northern Europe (AMC), a verejnoprávna RTVS. Z toho dôvodu vysielali prenosy našej reprezentácie dvaja vysielatelia.

Mohlo by vás ešte zaujímať