Reklama

Všetci klienti 4KA TV budú mať na víkend komplet ponuku

Telekomunikačný operátor 4ka oslávil v stredu 4. októbra svoje 8. narodeniny. Pri tejto príležitosti pripravil operátor pre všetkých svojich zákazníkov viacero darčekov. Pre mobilných užívateľov je to 1 GB dát v mobile na mesiac zadarmo. Klienti TV služby získajú na víkend komplet ponuku zadarmo.
Pokračovanie nižšie:

Každý zákazník 4KA TV, ktorý má aktivovaný akýkoľvek programový balík získa od 4ky na celý najbližší víkend, teda od večera 6. októbra až do rána 9. októbra 2023, kompletnú programovú štruktúru všetkých TV programov zdarma. Zákazníci operátor tak môžu počas víkendu vyskúšať viac ako 111 TV kanálov v ponuke 4KA TV.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Podľa mňa je UPC Direct najlepší Na Slovensku má vynikajúcu Programovú ponuku a tiež vynikajúci Internet za najlepšie ceny na slovenskom trhu nikdy by som nemenil za inú možnosť V UPC Direct majú Veľkú Úctu K Zákazníkom a hlavne veľa Výnimočných Ponúk Pre každého Zákazníka keby som mohol Dal by som Im aj Desať Hviezdičiek za ich Perfektne Služby Ktoré Poskytujú Na Slovensku Ďakujem Im za Všetko čo Robia Pre Slovenský Národ

    1. Tak lepšiu programovú ponuku má Telekom Magio. Majú všetky MTV a aj iConcerts. A všetky športové stanice zamerané primárne na futbal. Jediné čo má UPC sú takmer všetky české TV stanice vrátane Prima zoom a tiež navyše oproti Telekom Magio aj Prima Max.

    2. Najlepšiu ponuku, užívateľské menu, funkčnosť aj cenu má OTT operátor – RiK Plus. ANTIK je možno lacnejší, ale menu a archív čistá katastrofa. Mágio je predražený nedorobok.

Komentáre už nie sú povolené.