Reklama

Októbrové novinky a zmeny pre klientov služieb Skylink a Skylink Live TV

Od tohto týždňa došlo v ponukách služieb Skylink a Skylink Live TV k niekoľkým zmenám. Od utorka 3. októbra získa prístup k programu Canal+ Action viac predplatiteľov. Operátor túto stanicu presúva totiž do nižšieho balíka Smart. Doteraz bola pritom k dispozícii od vyššieho balíka Multi. Okrem toho nájdu predplatitelia balíkov Smart a Multi v internetovej televízii Skylink Live TV videotéku Canal+, ktorá bola pôvodne prístupná od balíčka Kombi+.
Pokračovanie nižšie:

Najhlavnejšou zmenou, ktorú si môžu užívatelia internetovej televízie Skylink Live TV všimnúť je rozšírenie počtu prihlásených zariadení. Na novinku nás upozornil jeden z našich čitateľov. Doteraz mohli byť klienti pod jedným užívateľským účtom prihlásený celkovo na štyroch zariadeniach, po novom sa tento počet zvýšil o jedno zariadenie. Aktuálne tak systém umožňuje klientom Skylink Live TV, aby mohli byť prihlásený celkovo na piatich zariadeniach. Čo sa však výrazne zmenilo to je počet súbežne pripojených zariadení. Doteraz mohli klienti sledovať súbežne programy celkovo na štyroch zariadeniach, po novom je to umožnené už iba na dvoch zariadeniach. Platí to aj v prípade, že klient sleduje obsah z videotéky.

V prípade, že klient využíva satelitnú televíziu a k tomu má grátis Skylink Live TV môže využívať služby na troch zariadeniach. Jedno zariadenie prijíma totiž programy cez satelit a ďalšie dve môžu využívať internetovú OTT službu. Toto platí aj v prípade, že klienti využívajú hybridné boxy či Smart TV s možnosťou sledovania satelitnej TV. V prípade, že divák bude sledovať obsah na hybridnom boxe už z internetu (live TV, archív, videotéku), bude sa toto zariadenie započítavať do pripojených zariadení v Skylink Live TV. Následne mu zostane potom možnosť sledovať obsah zo Skylink Live TV súbežne už iba na jednom zariadení.

Od utorka majú všetci klienti služieb Skylink a Skylink Live TV k dispozícii novú ochutnávku, ktorá bude prebiehať až do 7. novembra 2023. Sledovať môžu dokumentárny kanál Spektrum HD (HD/MPEG-4) a filmový Canal+ Action (HD/MPEG-4). Bližšie informácie sme priniesli v predchádzajúcej správe.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. A ono existuje nějaké freeSAT LIVE TV??? Pokud vím tak M7/Canal+ nabízí k satelitnímu freeSATu internetovou lelevizu Skylink LIVE TV takže pro zákazníky freeSATu to s internetovou bude logicky to samé tak jak pro zákazníky Skylinku.

  1. A keď mám iba skylink Live môžem pozerať len na dvoch zariadeniach co je smutne zistenie.

  2. No to ste posrali načo môžem byť prihlásený na štyroch, keď naraz môžem sledovať len na dvoch. V decembri mi končí predplatenie asi vás opustim.

  3. Canal+ action a videotéku canal+ sprístupnili už od balíka smart, potom pridali ešte nova sporty 3,4, tak chcú zabrániť zdieľaniu a hlavne z toho vytrieskať čo najviac peňazí

  4. No škoda toho obmedzenia ludia im to vrátia tým že prestanú platiť

  5. Skylink Live TV sme v domacnosti doteraz vyuzivaly naplno, kedze som nemusel nikam tahat kable, staci mi smart tv s podporou skylink a internet a pozerala cela rodina aj so svokrovcami. Bohuzial od noveho roka budeme musiet prejst k inej spolocnosti, ktora za vysie poplatky takto neobmedzuje svojich zakaznikov. Programy ktore ponukate zadarmo,asi ako nahradu vobec nevyuzijem, takze som maximalne sklamany. Skoda, doteraz som bol spokojny. Este by som rad vedel preco ste pristupily k takemuto obmedzeniu? Dakujem za skoru odpoved. Vas doteraz spokojny zakaznik Michal L.

  6. @Montevideo Ako sa da prihlasit do Canal +? Ide Vam to cez Skylink zonu ? Lebo mne nie mam balik Canal +.

Komentáre už nie sú povolené.