Reklama

Magio TV, Magio Sat a DIGI TV pridali do ponuky novú českú televíziu

Klienti satelitných služieb Magio Sat a DIGI TV, ako aj Magio TV budú mať oddnes prístup k úplne novej českej televízii. Podľa zistení portálu SatelitnáTV.sk zariadia Telekom a DIGI Slovakia do svojich TV služieb novú televíziu DVTV Extra, ktorá odštartuje práve dnes od 20:00. Okrem toho budú mať k programu prístup tiež zákazníci českej služby Magenta TV a Magenta TV Sat.
Pokračovanie nižšie:

Užívatelia Magio Sat a DIGI TV, ktorí využívajú zariadenia s automatickou aktualizáciou nájdu DVTV Extra po aktualizácii kanálovej mapy na predvoľbách číslo 27 (DIGI TV) a 43 (Magio Sat). Užívatelia zariadení bez automatického ladenia si môžu novinku naladiť podľa nižšie uvedených parametrov.

DVTV Extra spustí vysielanie dnes 31. októbra 2023 o 20:00. V čase písania správy mohli diváci sledovať na programe iba časomieru, ktorá odpočítavala do štartu. Nová stanica bude prinášať najmä publicistické programy. Podľa vysielateľa sa vo vysielaní objavia aj rozhovory a programy viacerých českých internetových tvorcov.

Aktuálnu a kompletnú ponuku nielen slovenských a českých satelitných služieb, aj s technickými parametrami pre príjem, môžete nájsť už tradične v sekcii Frekvencie. Zoznam staníc každej platformy je navyše usporiadaný podľa oficiálnej kanálovej mapy.

Technické parametre pre príjem DVTV EXTRA :
Družica: Thor 5/6/7 a Intelsat 10-02 (0.8°W)
Frekvencia: 12245 MHz
Polarizácia: H
FEC: 3/4
SR: 30000
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: DVTV EXTRA
Provider: Slovak Telekom
Video formát: MPEG-4
Kódovanie: 1882 (Nagravision), 1886 (Nagravision)
Programová pozícia: 27

PIDy:
Video PID: 1902
Audio PID: 1903
Audio stopy: 1903 cze (AAC)
PCR PID: 1902
PMT PID: 1901
TSID: 2804
0NID: 0187
SID: 4019
TXT: Nie
HbbTV: Nie
DVB a TXT titulky: Nie

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Aj Magio IPTV, alebo len Magio TV cez internet (bývalé Magio Go)?

  1. Aj sa pýtaš a aj si sám odpovieš. Mne na Magio TV go ide. IPTV neviem.

  2. @klient
   Ale o ktorej TV rozprávame? O tej novej českej alebo tých k Magio kino? Magio kino ide len cez Magio tv cez internet, teda Magio Go, na IPTV nie, ale tá nová česká TV zatiaľ nič ani IPTV ani Go z asi len cez satelit, to sa aspoň písalo sem, tak uvidíme…

  1. Neviem presne, ja mám vytvorené vlastné poradie, ale ide, avšak len cez Magio Go box, na klasickej IPTV nie je v ponuke, ide aj v prípade, že sa jedná o doplnkovú službu Magio Go k IPTV. Samozrejme, že ide aj cez mobil a PC, pozor, nejde na klasickom Magio boxe k IPTV, len Magio TV cez internet (Magio Go), aj doplnková k IPTV…

  2. Ak nevieš nájsť, možno preto z že máš IPTV box (pôvodný Magio box do roku 2022).

  3. K IPTV si vieš bezplatne aktivovať aj doplnkovú Magio Go, a za doplatok doplatiť prenájom ďalšieho boxu – Magio Go box. Môžeš prípadne vrátiť aj pôvodný box (ak ich máš viacero) a nechať si miesto toho ten Go, alebo môžeš mať Go box ako ďalší. A tam to pôjde.

 2. Ďalšia stanica v SD rozlíšení…
  Digi ide dole vodou…

 3. No ja som s nimi hovoril cez zakaznicku linku a tvrdili, ze BBC First a aj Magio Krimi a Magio Svet pojdu aj do IPTV. A nic. Tak ako?

  1. To len púšťajú obsah z videopožičovne. Nemáte ten obsah z Magio kino a svet zadarmo nahodou vo videopožičovňi?

  2. Tak k IPTV je grátis aj Magio Go, kde to ide… Ale tá nová česká stanica nejde ani v Magio Go doplnkovej k IPTV, ostatné idú…

 4. Nie nie je tam. Ono to za vela nestoji, ale ide o princip.

 5. „Stanice DVTV Extra zahájila, přináší obsah od youtuberů“
  Od youtuberov? To sú tí, ktorí si myslia, že majú patent na rozum?

  1. To snáď nemyslia vážne, že ak bude nejaký nový TV kanál, že do IPTV ho už nezaradia, ak sa obnoví RTVS trojka alebo pribudne niečo ďalšie od markízy tak snáď to zaradia. Síce je pravda, že JOJ svet zaradili, aj keď to síce bolo miesto Prima zoom (a aj Prima Max). Mohli by ale aspoň exkluzívne lineárne programy pre Telekom pridávať aj do IPTV, teda aspoň tú českú…

 6. @Zakaznik Tak Telekom a Digi mohli ísť cestou ako je Sky a Digi RomanIa tie majú tiež svoje Kanaly napríklad na Digi by som rad videl tie dokumentárne stanice ktoré sú v Rumunsku , Digi Life, Digi World a Digi Animal World tie sú celkom fajn kanály po prípade nejaké filmové kanály bez reklám po vzore Sky Cinema, Napríklad Film Now alebo Telekom Cinema.Uvidime ci prídu ešte nejaké nové kanály od Canal + pre náš trh.

  1. Zetor
   Ale veď Telekom mal donedávna svoje exkluzívne kanály, ale je z dlhodobého hľadiska nerentabilné platiť za exkluzivitu za niečo čo je žánrovo dostupné všade (Tuki, Folklorika, BBC Earth, Digisporty, NS3+4, PS…), v konkurenčnom prostredí SR+ČR.
   Ty máš predplatné Digi Romania a sleduješ stanice o ktorých píšeš a hodnotíš ich kvalitu?
   Filmové kanály bez prerušenia reklamami máme predsa aj u nás.

  2. A tá nová česká dvtv nejde ani na Magio Go ktorá je k Magio IPTV doplnková služba, ostatné na tejto Go idú…

 7. @Joko mal som kedysi možnosť sledovať tie kanály ako FTA ochutnávku cez satelit keď ešte bolo nejaké to promo.A videl som aj program na nete Škoda že nie sú na Slovensku Keď niečo je FTA tak si to rad naladím.

Komentáre už nie sú povolené.