Reklama

Antik TV ponúka v októbri pre všetkých dokumentárny a lifestyleový program

Antik Telecom sprístupnil užívateľom internetovej služby Antik TV novú ochutnávku dvoch vybraných platených staníc z vyšších balíkov. Po väčšej septembrovej promo akcii, kedy mali užívatelia od najnižšieho balíka sprístupnených až sedem staníc (TV Paprika, AMC, History, Crime and Investigation, CS History, Arena Sport 1 a Arena Sport 2), budú môcť sledovať počas celého októbra všetci klienti dokumentárny kanál Spektrum a sesterský lifestyleový Spektrum Home.
Pokračovanie nižšie:

Spektrum má pripravených na október viacero premiérových dokumentov. Za zmienku stojí napr. šesťdielny dokumentárny seriál Hradológovia – Tajomstvá hradov Slovenska, ktorý odštartuje v nedeľu 15. októbra o 16:30. V dokumente navštevuje Števo Martinovič pevnosti a hrdé kamenné hradby Slovenska, aby sa od miestnych odborníkov a historikov dozvedel vzrušujúce fakty, o ktorých sa v učebniciach nepíše.

Spektrum Home ponúkne v októbri premiéru doku série Od farmára na tanier s Markétou Hrubešovou, ktorá odštartuje 21. októbra o 16:00.

Internetová služba Antik TV ponúka viacero programových balíkov, z toho základný (Vstupný) balík je úplne bez mesačných poplatkov. Stačí si len stiahnuť aplikáciu do mobilu, tabletu, androidového boxu či smart TV a zaregistrovať sa. Poslednou novinkou operátora je webové rozhranie, vďaka ktorému je možné sledovať TV aj na PC. Kompletnú ponuku služby Antik TV môžete nájsť v sekcii IPTV/OTT, ktorú pravidelne aktualizujeme. Ponuka satelitnej služby je dostupná zase v sekcii Frekvencie.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. No a co jako? Kazdy nech si plati co chce. Antik mne vyhovuje, nie vsak kvoli niecomu gratis -_-

  2. Antik TV používam aj ja len jedno nemajú je voľba obľúbených staníc čo Sweet TV ma.A hlavne to usporiadanie tv podľa seba ja počúvam cez tu apku aj internetové rádiá hlavne tie od Fun Rádia ktoré nedávno pridali. Ale cenovo je to lepšie ako Magio Go.
    Aj kvalita je celkom dobra.

  3. Ochutnavka tv stanic Spektrum & Spektrum Home funguje okrem internetovej televizie Antik TV taktiez v SAT pay-tv Antiksat. Preco? Naco? Len tak…

  4. Zlaty antik.Moje cislo uz maju nalepene na telefone ked im volam ohladom poruch 2x do tyzdna.Optika tahana po elektrickych stlpoch bomba vec.TU KABEL TU KABEL a nefunguje to.Potom zalepia oci nejakymi stanicami zadarmo.Moj nazor je taky,ze na benzinke najprv zaplatis plnu nadrz benzinu a daju ti polku benzin a polku vody.

    1. Kto má satelitnú TV od ANTIK alebo prípadne TV cez internet, a nemá internet od nich, tak asi ani netuší o výpadkoch. Teda ja som nijaké nezaznamenal a TV stanice zadarmo ako bonus sú podľa mňa fajn.

    2. Ja mám internet Telekom a TV mám Magio IPTV + ANTIK SAT.

Komentáre už nie sú povolené.