Reklama

Zaujímavý TV program, ktorý mali doteraz iba klienti Telekomu a DIGI TV, môžu teraz pridať do ponuky všetci operátori

Pred dvomi rokmi stratila skupina Slovak Telekom exkluzivitu na hudobný televízny program Folklorika, ktorý sa zameriava nielen na ľudovú hudbu, ale aj na naše tradície a históriu. Od roku 2021 ho tak do svojich ponúk môžu zaradiť všetci operátori. V tomto období prišiel operátor o exkluzivitu na ďalší program a to konkrétne populárny a veľmi zaujímavý dokumentárny kanál BBC Earth.
Pokračovanie nižšie:

Medzi prvými operátormi, ktorí od septembra zaradili BBC Earth do ponuky je internetová služba Lepšia.TV/Lepší.TV. „Ako jeden z mála operátorov sme pre vás do českej aj slovenskej ponuky pridali jednu z najlepších svetových dokumentárnych staníc – BBC Earth,“ informuje prevádzkovateľ služby svojich klientov.

V rámci promo vysielania bude BBC Earth počas celého septembra dostupná vo všetkých balíkoch Lepšia.TV. Od októbra k nej budú mať prístup už iba predplatitelia najvyššieho balíka Max.

Stanica BBC Earth odštartovala na slovenskom a českom trhu oficiálne 15. novembra 2018. Väčšina programov je k dispozícii s českým dabingom a niektoré v originálnom znení s českými titulkami. Kompletný TV program BBC Earth môžete nájsť v našom TV Programe, kde je viac ako 200 televíznych staníc.

Skupina Telekom má aktuálne exkluzívne práva už iba na detský kanál Ťuki TV a športovú stanicu Premier Sport 1. Ďalšie športové stanice Canal+ Sport, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a 4 či filmový Canal+ Action majú čiastočne v ponuke aj iní operátori. V prípade Premier Sport 2, Nova Sport 3 a 4 je to platforma Orange TV a v prípade staníc Canal+ Skylink, Skylink Live TV alebo Skylink TV pre Orange.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Skylink bude má jednu novinku. Testuje nové zabezpečenie Irdeto na Canal+ Sport 2.

 1. Folkloriku môj vnuk pozerá ako rozprávkovú stanicu. Ani nemukne, ja to tiež pozriem. Nie je to iba o hudbe, stojí za to aby sa objavila aj na 23,5e.

  1. Trojko
   Na čo chceš aby bola Folklorika na Astre 23.5E keď ju už máš možnosť sledovať inde? 90% sk/cz staníc majú všetci operátori rovnakých, rozdieli by mali byť, od toho je konkurencia, aby si mohol divák vybrať podľa ponuky.

  2. Tiež by ale bolo fajn, ak by bol nejaký operátor, ktorý má úplne všetko, aby niektorí nemuseli mať viacerých operátorov. Napríklad Telekom nemá AXN, ale napríklad niekto iný nemá MTV čka alebo tie športy, čo má Telekom a podobne, potom na šport a stanice MTV a iConcerts Telekom a napríklad na AXN ANTIK SAT alebo ANTIK TV, prípadne Skylink, ten zase nemá Eurosport a Discovery. Bolo by fajn, ak by jeden mal všetko, hoci by bol drahý, ale lepšie, než viacerých operátorov.

 2. @ Trojko .

  Přesně tak, Folklorika je dobrá statice a oproti tomu jsou stanice Slager original s Slager muzika totálne nesledovatelný odpad. SlágrPremiu je sledovatelný pouze občas.

  Za mne bych byl pro aby Antik nechal základní Slagr pouze v internetové nabídce a v satelitní nabídce ho nahradil stanicí JOJ 24 klidně jen v SD.
  Dále v satelitní nabídce Barrandov TV HD nahradit stanicí Folklorika HD.

  Dále aj stanice JOJ Svet s Spark TV by měli byt taky v satelitní nabídce a dle mě by to bylo určitě víc sledovatelné než AXN, Spektrum home a Fishing and Hunting.

  1. Koho uz len zaujimaju akesi slabomyselne vyplody fantazie niektorych users…Kazdy pay-tv operator nech si zostavi portfolio ponukanych tv stanic tak, aby sam mohol prosperovat 😀

Komentáre už nie sú povolené.