Reklama

Telekom ponúkne zadarmo k novým paušálom vynovené TV služby Magio TV

Slovak Telekom predstavil vo štvrtok nové mobilné paušály, ktorých súčasťou bude aj vynovená bezplatná mobilná televízia Magio TV. Vďaka nej bude môcť zákazník sledovať svoje obľúbené programy doma i v EÚ a to nielen naživo, ale aj z archívu.
Pokračovanie nižšie:

Okresanú mobilnú verziu Magio Go Benefit môžu využívať klienti vybraných služieb Telekomu už dlhšie. Novinkou pri mobilných paušáloch Spojenie, Relax, Komplet, Perfekt, Nekonečno a Pro, ktoré budú v predaji od 5. septembra 2023, však bude, že čím vyšší paušál, tým väčšie množstvo TV staníc má mať zákazník k dispozícii.

Najnižší paušál Štart bude obsahovať Magio TV Štart s 10+ TV stanicami. Súčasťou strednej triedy paušálov (Relax, Komplet a Perfekt) bude nový Magio TV Štart Plus variant s 35+ TV stanicami a dvojica najvyšších paušálov (Nekonešno a Pro) Magio TV Štart Extra s 50+ TV stanicami, vrátane športových staníc Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Kompletný zoznam staníc, ktoré jednotlivé služby ponúkajú, prinášame v tabuľke na konci správy.

Vynovené Magio TV služby, ktoré ponúkne Telekom bezplatne klientom nových mobilných paušálov budú môcť využívať klienti iba na jednom mobilnom zariadení (mobil a tablet). Okrem živého vysielanie je tiež dostupný 7-dňový archív a videopožičovňa. V prípade, ak sa klientom služba zapáči a rozhodnú sa ju využívať aj na Smart TV či viacerých zariadeniach súčasne s väčším počtom staníc, môžu si aktivovať kedykoľvek platenú službu Magio TV (Magio Go).

Mobilný paušál ponúkajúci základnú TV službu Magio TV Štart:

ProgramSpojenie
Minúty a SMS
(SR, do/v EÚ)*
200
Mesačné dáta
(v SR, v EÚ)
2GB, potom 512 kbps s balíkom Vždy online
Rýchlosť nekonečných ďalších dát
Magenta 1
benefity
+200 minút, +200 SMS, +2 GB aj na darovanie v rámci skupiny
Bonus za viazanosť+1 GB
Magio TVŠtart
Poistenie zariadeniaštandardná cena
Mesačná cena s viazanosťou16 €

Mobilný paušál ponúkajúci TV službu Magio TV Štart Plus:

ProgramRelaxKompletPerfekt
Minúty a SMS
(SR, do/v EÚ)*
nekonečnénekonečnénekonečné
Mesačné dáta
(v SR, v EÚ)
6GB, potom 512 kbps s balíkom Vždy onlinenekonečnénekonečné
Rýchlosť nekonečných ďalších dát15 GB plna rýchlosť, potom 3 Mbps30 GB plna rýchlosť, potom 10 Mbps
Magenta 1
benefity
+6 GB aj na darovanie v rámci skupiny+15 GB aj na darovanie v rámci skupiny+30 GB aj na darovanie v rámci skupiny
Bonus za viazanosť+2 GBkupón 30 € na príslušenstvokupón 30 € na príslušenstvo
Magio TVŠtart PlusŠtart PlusŠtart Plus
Poistenie zariadeniaštandardná cenazvýhodnená cena 7€/mes na zariadenia v hodnote od 600 €zvýhodnená cena 7€/mes na zariadenia v hodnote od 600 €
Mesačná cena s viazanosťou24 €32 €40 €

Mobilný paušál ponúkajúci TV službu Magio TV Štart Extra:

ProgramNekonečnoPro
Minúty a SMS
(SR, do/v EÚ)*
nekonečnénekonečné
Mesačné dáta
(v SR, v EÚ)
nekonečnénekonečné
Rýchlosť nekonečných ďalších dátplná rýchlosťplná rýchlosť
Magenta 1
benefity
50 GB na darovanie v rámci skupiny80 GB na darovanie v rámci skupiny
Bonus za viazanosťkupón 30 € na príslušenstvokupón 30 € na príslušenstvo
Magio TVŠtart ExtraŠtart Extra
Poistenie zariadeniazvýhodnená cena 6€/mes na zariadenia v hodnote od 400 €bezplatne
Mesačná cena s viazanosťou50 €80 €

TV služby a zoznam staníc

TV službaStanice*
Magio TV ŠtartJednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, JOJ HD, Plus HD, Dajto HD, Doma HD, Wau HD, :24 HD, Folklorika TV HD, RTVS SPORT HD
Magio TV Štart PlusJednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, JOJ HD, Plus HD, Dajto HD, Doma HD, Wau HD, :24 HD, Folklorika TV HD, RTVS SPORT HD, LaLa TV HD, TV RiK HD, Nickelodeon, Minimax, Disney Channel, Nick Toons, ČT:D/ČT Art HD, Cartoon Network HD, Jim Jam, MTV 80s, Óčko HD, MTV, MTV 00s, Retro Music TV, MTV Live HD, Viasat History HD, Viasat Explore HD, Viasat Nature HD, Spektrum HD, NGC HD, NGC Wild HD, Fishing and Hunting, Travel Channel HD, JOJ Cinema HD, FilmBox HD, CS Film/CS Horror, Film Europe HD, AMC HD a
FILM+ HD
Magio TV Štart ExtraJednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, JOJ HD, Plus HD, Dajto HD, Doma HD, Wau HD, :24 HD, Folklorika TV HD, RTVS SPORT HD, LaLa TV HD, TV RiK HD, Nickelodeon, Minimax, Disney Channel, Nick Toons, ČT:D/ČT Art HD, Cartoon Network HD, Jim Jam, MTV 80s, Óčko HD, MTV, MTV 00s, Retro Music TV, MTV Live HD, Viasat History HD, Viasat Explore HD, Viasat Nature HD, Spektrum HD, NGC HD, NGC Wild HD, Fishing and Hunting, Travel Channel HD, JOJ Cinema HD, FilmBox HD, CS Film/CS Horror, Film Europe HD, AMC HD,
Film+ HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Sport1 HD, Sport2 HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, ČT Sport HD, JOJ Sport HD, Premier Sport 1 HD, Premier Sport 2 HD, Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD.

*Obsah služby Magio TV Štart v uvedených programoch sa môže meniť, nie je garantovaný. Telekom si vyhradzuje právo realizovať zmenu v ponuke televíznych programových služieb dostupných v rámci služby Magio TV Štart v uvedených programoch a ponuky sprístupnenej v archíve k televíznym programovým službám.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Kam pôjdeš? Daj tip na niečo lepšie. Ja mám predplatenku alebo po posledných zmenách je pre mňa už nevýhodná.

  2. Namiesto pausalu mam na telefonovanie od Telekomu kartu Juro. TV od dcery Telekomu, pay-tv DIGI SK paket Premium…

  3. Ja napr so v 4ke a celkom mi to vyhovuje. Siet je sice slaba, no mam telefon nastaveny napevno do 3g orange a som bez problemov. Na mobilne datovanie mi to staci. Od januara by mal orange spristupnit 4g tak som zvedavy. Ak to pojde minimalne tak ako doposial tak nemam dovod menit.
   Skusal som aj Radost no cele to bolo akesi vadne. Obcas sa mi niektore konkretne cisla nevedeli dovolat a neprichadzali mi od nich ani sms (pri vytoceni mojho cisla dostavali ton o neexistujucom cisle) no ja som im v danom momente vedel zavolat bez problemov. V rovnakom case mi ostatne cisla vedeli zavolat tiez bez problemov. Podpora nulova a jedine info ze si mam vymenit telefon. Pritom som to postupne vyskusal v 2 smart a 1 obyc. A to iste mi robilo este predtym priamo na O2 Fer. A podobnu skusenost mali 2 kolegia co si tiez preniesli cisla z orange, jeden na O2 pausal a druhy do Radosti. Cize pre mna O2 nepouzitelny operator.
   Moje cislo je povodom z orange.

  4. Hmm, som v tiež v 4ke a sieť sa mi vôbec nezdá slabá. 4G bez problémov všade, kde potrebujem. Iste sú aj oblasti, kde je to horšie, ale ja sa sťažovať nemôžem.

  5. Ja som tiež v 4ke a keď som používal Honor, tak ten vždy šiel na sieti Orange. Vybral som si manuálne sieť 4ka a aj tak sa pri slabom signále prepol na Orange. Späť do 4ky sa poväčšine neprepol, tak som si myslel, že je slabé pokrytie. Ak som prešiel na Samsung s 5G, tak ten mám poväčšine v sieti 4ka a aj keď sa prepne niekde v horách do Orange, v meste mám zas 4ku. V podstate som teda spokojný.

 1. Radosť alebo Sloboda a k tomu TV od RiK Plus. To je všetko a za pár drobných.

 2. Zrušili ste české stanice nahradili ste ich blbostami tak aj skončia s vami klienti super Slovensko

 3. Oldo.bud pojdem do 4. alebo radost pretoze nebudem vyhadzovat peniaze za taku mizernu ponuku premna je to o…..!!!

Komentáre už nie sú povolené.