Reklama

Skylink láka nových aj bývalých zákazníkov. Aktuálne im odpustí niektoré poplatky

Už niekoľko dní nemusia platiť klienti satelitnej služby Skylink dva vybrané poplatky. Podľa zistení portálu SatelitnáTV.sk aktuálne prevádzkovateľ služby neúčtuje zákazníkom Registračný poplatok a Reaktivačný poplatok. V praxi tak môžu záujemcovia o služby Skylinku v súčasnosti ušetriť za registráciu jednorázovo 39,90 € a za reaktiváciu karty 8 €. Do kedy nebude tieto poplatky operátor klientom účtovať, aktuálne zisťujeme. Podobné časovo obmedzené akcie boli už aj v minulosti.
Pokračovanie nižšie:

Vďaka tomu, že aktuálne operátor neúčtuje poplatok za reaktiváciu karty, si môžu bývalí zákazníci bezplatne obnoviť svoju deaktivovanú kartu. Deaktivované karty sú také, ktoré boli vyradené z databázy kariet u operátora a neprichádzali už na ne cez satelit ani autorizačné zápisy. K deaktivácii karty môže Skylink pristúpiť po jednom roku od dátumu, kedy bola na príslušnej karte deaktivovaná posledná služba. Týka sa teda výhradne kariet (zariadení), na ktorých už minimálne rok nie sú aktívne žiadne služby. Po reaktivácii je však ešte nutné kartu nanovo registrovať a následne si aktivovať jeden z programových balíkov podľa aktuálneho cenníka.

Registračný poplatok je poplatok, ktorý si bežne operátor účtuje pri novo aktivovaných kartách (zariadeniach), ktoré si kúpi klient za jednorázový poplatok. Platí to ako pre registráciu nových kariet Standard HD M7 typu Irdeto, tak aj integrovaných virtuálnych kariet Skylink typu Nagravision a Viaccess. Nejedná sa teda o službu s viazanosťou, kde registračný poplatok v sume 39,90 € bežne účtovaný nie je.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Dobre načasované pri odpájaní CZ programov. Už som vytiahol starú Irdeto kartu a reaktivoval.

  1. Skylink láka ľudí nazat určite je to správna cesta iba by určite bolo správne keď ľudia majú aj kartu iba ze staršie necertifikovane zariadenie aby im za zníženú cenu ponúkol repas zariadenia na nové.

  2. Skúšam aj ja a nikde mi neponúka možnosť reaktivácie.

  3. Máš ju vôbec deaktivovanú? Ja som len zadal číslo karty a hneď mi vypísalo, že ju musím registrovať. Po registrácii som už mal prístup k zákazníckej zóne a v histórii vidím aj dávne aktivácie, ktoré som robil aj pred tromi rokmi.

  4. Už to riešim s technickou podporou Skylink-u.
   Mimochodom, potvrdili mi, že v súčasnosti je možnosť reaktivácie bez poplatku.

 2. Kedysi pred tromi rokmi som kupil Antiksat kartu, zaplatil prislusny balik. Nic viac, nic menej. Atiksat v pohode funguje. Nemusel som kupovat ziadny CAM pretoze karta slape v UNI citacke STB. Aky rozdiel oproti nenazratemu Skylinku, kde bolo treba platit aj zato, ze clovek vobec dycha vzduch 😀 Prave preto si platim Antiksat lebo za Cinemax HD, Cinemax2 HD, HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD platim 4,70€/ mesiac vratane internetovej sluzby HBO Max.
  Za to iste som platil Skylinku 11.90€/ mesiac. Ak Skylink neupravi nenazrate ceny, tak kto uz len sa vrati?
  Ohanat sa datovym tokom tv stanic Skylinku je nezmysel, pretoze obraz tychto stanic som porovnal okometricky na 75″ UHD 4K TV a kvalitativne je rovnaky v obidvoch pay-tv platformach. Tak potom naco Skylink? Platit Skylinku 2,5 krat viac € oproti Antiksatu? Nikdy…

 3. A čo CS-Link, pôjde znovu? Ja som kupoval kartu kvôli českým programom a Skylink jedného dňa zo mňa spravil Slováka. Keby tak dal aspoň na výber, kde chceš byť.

  1. Tak si zmeň lokalizáciu karty na región ČR a budeš mať všetky české kanály. Je to rýchle a jednoduché, cez ich stránku.

 4. Registračný poplatok Skylinku je riadna zvrátenosť. Zákazník tak vlastne musí zaplatiť za to, aby mu Skylink láskavo dovolil platiť pravidelné poplatky za služby – namiesto toho, aby boli v tej firme radi, že získali nového klienta. Na jednej strane to tak trochu psychologicky bráni zákazníkovi, aby odišiel ku konkurencii, keďže už toľko investoval do zaobstarania služieb Skylinku. Na strane druhej to odrádza nových klientov. Človek nemusí byť marketingový mág, ktorý vie premeniť vodu na Coca-Colu, aby mu bolo jasné, že to odrádzanie nových klientov vysoko prevažuje. Len jednobunkovce s Glisníkom na čele nič nechápu ani po toľkých rokoch a po strate desaťtisícov klientov.

 5. ťuk,ťuk,ťuk tak sa už konečne zobuďte, do konca života zadarmo
  Ja nezabúdam preto u mňa skájlink skončil.NIKDY NEVER ani keby mi platili

 6. Zastaralý lavór s poplatkami.
  Ja som to vyriešil jednoducho – Plustelka a k tomu Android TV aplikácie. Tam som stiahol aplikáciu TV Zdarma a mám aj všetky ČT vrátane ČT športu, hudobné óčka, Seznam TV a pod. Ďalej som si tam stiahol Retro TV aplikáciu na Retro TV.
  Kašlem na operátorov satelitných aj káblových, ktorí sa nechajú vydierať Narkózou a Hnojkou, aby vypli české TV.

  1. Zastaralý? Ja zase nechcem tie tvoje moderné OTT a IPTV. Nepotrebujem, aby vedel niekto čo presne sledujem, odkiaľ sledujem, koľko sledujem a hlavne aké programy budem mať.

  2. L17 prijem SAT TV nebude v najblizsej dobe Tvojho zivota nikdy zastaraly. Pokial IPTV bude garantovat funkcnost bez vypadkov internetu tak uplynu desatrocia…Staci ak sa v rovnakom case pripoji na dany server nadstandartne vysoka mnozina users a akykolvek takto postihnuty server padne…Potom pozers ciernu tmu. Dakujem! Okrem internetovej televizie, prijimam sat tv aj terestriku…Mam zato, ze SAT TV horizont roku 2050 v klude prezije,..
   Inak sa moc nevytesuj, pretoze cez Tvoje gratis apk-y budes pozerat len docasne zadarmo. Pretoze platit budeme aj zato, ze vobec dychame elektro magnetickym smogom zamoreny vzduch 😀

  3. Žiadne štúdie nikdy nepreukázali existenciu elektromagnetického „smogu“ – v tom zmysle, že by frekvencie používané na elektronické komunikácie v max. úrovniach stanovených normami dokázal človek alebo iné cicavce nejakým spôsobom vnímať alebo aby mali akýkoľvek škodlivý vplyv na živé organizmy. Jediný preukázateľný vplyv je ohrev – ale až pri prekročení noriem tak tisícnásobne a viac. Inak, v tom „smogu“ žil už pračlovek – mikrovlnné reliktové žiarenie z kozmu, slnko je zdrojom širokospektrálneho RF šumu, atď.

  4. Satelit a aj iptv budú koexistovat pekne vedľa seba. Spoliehať sa len na jeden zdroj nie je dobré. Sme svedkami hackerskych útokov na rôzne servery ako aj zarusenie signálu z družice, či krátkodobé prerušenie vysielania napr. z dôvodu zlého počasia, technických problemov a pod. Všetko sa dá dať opäť do poriadku len to trvá istý čas. Pri satelite sú to minúty, pri internete niekedy až niekoľko hodín. Je dobré ak obe formy šírenia majú svoje istenie.

  5. Ja mám v pláne do budúcna používať SAT TV, TV cez anténu aj IPTV…

 7. Skylink neumoznuje takuto reaktivaciu kazdej karty. Chcel som si reaktivovat irdeto 01 kartu ktoru som naposledy pouzival v 2017 a ich stranka mi zahlasila, ze pre tuto kartu to nie je mozne.

  1. Ja som mal z 2019 a v pohode. Ešte by som im skúsil napísať nech povedia prečo to nejde.

Komentáre už nie sú povolené.