Reklama

Český športový kanál Sport 5 nevysiela z dôvodu technických problémov

Športový kanál Sport 5 už niekoľko týždňov nevysiela a všetko nasvedčuje tomu, že v blízkej dobe k obnoveniu vysielania ani nedôjde. Dôvodom sú technické problémy. Diváci preto môžu už dlhšiu dobu vidieť na programovej pozícii Sport 5 iba čiernu obrazovku.
Pokračovanie nižšie:

Ako ste určite zaregistrovali Sport 5 v tejto chvíli pre našich divákov nevysiela. Situácia je komplikovaná, máme technický problém a bohužiaľ to vyzerá na dlhšie prerušenie vysielania. V tejto chvíli vec riešime a pokiaľ nájdeme cestu k obnoveniu vysielania budeme Vás obratom informovať,“ informoval dnes médiá vysielateľ.

Vysielanie stanice Sport 5 je bežne dostupné pre klientov satelitnej služby Skylink, z družice Astra 3B (23,5°E). Okrem toho je program šírený nekódovane (FTA) v českej celoplošnej DVB-T2 sieti MUX 24, ako aj u vybraných platených IPTV, OTT a káblových operátorov na Slovensku a v Českej republike.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Presne. Technický problém sa dá vyriešiť maximálne behom pár dní, nebýva kvôli tomu čierna obrazovka celé týždne. Toto je finančný problém a to sa oveľa ťažšie rozdýcha, ak vôbec…

 1. @ Viki :

  Aj dalších českých stanic co šíří jen kopu nesledovatelného hnoja by nebyla vůbec škoda. V CZ pozemáku je sice 39 stanic ale ruku na srdce tím kolik stanic je z něho vůbec sledovatelných.

  Není důležitá kvantita ale kvalita!!! raději jen deset stanic něž sto kde stejně laurt nic nesledovatelného kromě jen tak asi devíti stanic se sta.

  Z celého CZ je za mne sledovatelné asi jen tak:
  5x ČT
  regionálka TV Slovácko / TV Morava / TV Polar dle oblasti
  TV NOE,
  pouze 1x za den jev ve 20 hodin Paramount Network pokud je tam sledovatelný film (jinak celý den jen pro děcka nebo trapné sitcomy
  Prima MAX,
  občas Prima love,
  Prima ZOOM
  z hudebních Retro Music TV

  a pak už vůbec nic z mého hlediska.

  1. Lenže okrem tvojho hľadiska je tu hľadisko x ďalších divákov a tí majú iné preferencie. Stále platí, že z väčšieho množstva programov si človek ľahšie vyberie. Takže už toľko nepindaj, že v českom pozemáku je príliš veľa staníc. Čím viac, tým lepšie a aj keď je časť z nich nepozerateľný odpad, tak sa to predsa dá vymazať zo zoznamu v tvojom prijímači a vybavené, nie? Pre mňa je napríklad odpadom tvoja obľúbená Noe a nekvákam, že ju treba zrušiť, alebo čo…

  2. @El brujo
   Zrejme ide o staršieho diváka. Preto napríklad spomenul Noe, ale nespomenul Primu Cool či Novu Cinema.

  3. No hej a my na Svk potom nebudeme pozerat nič ked zrušia Ceske tv u nas na Svk je už tak malo tv programoch.Hlavne keby rozmyšlali politici hlavami s Eurofondamy tak teraz neprepadnu.A je po Nemocnici i po všetkom.Hlavne,že Odor vravil v JoJ 24 že štatu chyba viac ako 1 miliarda eur v štatnej pokladnici.To by som rozmyšlala kde tie peniaze zmizli všetke.Na čo je Sport 5 ked i tak to nikto nemohol pozerat u nas na Svk ani v Cz Mux24 Cz Slaby prijem,zly signal,zle pokrytie po celom Cz katastrofa.A však ide Čt Sport,Rtvs Sport a teraz pribudne A11 Sport ktory aspon pojde normalne.

  4. Cabal, podla coho definujes kategoriu „starsi divak“? Ty si myslis ze na Lux TV resp. TV Noe sa divaju len starsi ludia?

  5. Autista@ máš pravdu kámo, ja som mladý a rád sledujem TV Lux. Je to najlepšia komediálna stanica, vždy sa pri nej nasmejem až-až.

 2. Pre @redakcia : Na satelite Thor 6 1°W teda na dvoch transpondéroch Slovak Telekom sa objavili Infokanály pre Satelitné platformy DIGI a Magio Sat

 3. Kedysi to býval vynikajúci rýdzo motoršportový kanál, kde som veľmi rád okrem iného pozerával NASCAR. Veľká škoda ho, ale to platí pre minulosť. Dnes ho škoda nebude.

Komentáre už nie sú povolené.