Reklama

Markíza Krimi v ponukách TV služieb od UPC

Do ponuky TV služieb od spoločnosti UPC pribudla slovenská komerčná televízia Markíza Krimi. Vysielanie je dostupné v HD kvalite. Informoval nás o tom jeden z našich čitateľov. Novú stanicu nájdu zákazníci v ponuke digitálnej káblovej TV od UPC na programovej pozícii číslo 103 (frekvencia 490 MHz, modulácia 256 QAM). Vysielanie je dostupné predplatiteľom programových balíkov Klasik, Komfort, TV Komfort Plus a Komplet.
Pokračovanie nižšie:

Televízia je tiež k dispozícii pre všetkých zákazníkov mobilnej aplikácie UPC TV a to v ponukách Smart, Happy aj Super.

Markíza Krimi sa zameriava vo vysielaní iba na krimi seriály a filmy. Stanica odštartovala vysielanie 6. júna 2022. Aktuálny program môžete nájsť v sekcii TV program.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. UPC zase delali machrov a nakoniec ich Markíza ochočila a ešte im vrazila do …. aj kolík.

    1. Celý tento humbuk bol iba preto, aby UPC vyjednalo lepšiu cenu. Bez Markízy a jej TV klonov to stále niektorí neprežijú a je ich dosť. Reálne štatistiky sledovanosti má každý IPTV a OTT operátor. Presne vedia čo daný klient sleduje. Preto ja mám radšej satelit, kde to nevie nikto zistiť. Veľmi dobre vedia managéri UPC aj Markízy ako to je. Tiež vedia, že sledovanosť bude ale klesať každým rokom pretože naša mládež nepotrebuje lineárnu TV. Preto potrebujú zrušiť české „konkurenčné“ TV a po novom sa tu šušká o obmedzovaní pretáčania v archíve.

  2. Je fajn,ze to zaradili,tazko nam hodnotit,nevieme za akych podmienok to podpisali..zrejme takych,ze keby nesuhlasili asi by mali problemy do buducna celkovo.. a ak tam naozaj ziskali vyhodne podmienky.. To ze sa neda alebo nejde dat Markizy a Jojky samostatne je skoda. Skor by som pochopil keby tieto moznosti jednali tie ich aliance ci zoskupenia v ktorych su operatori.. SAKT apod.. to zamedezenie preskakovania reklam,to ked sa spusti, nastve, ale toto vyriesi trh a my ludia.. Ked si zacneme coraz viac vazit svoj cas ktory zabijame cumenim reklam.. to uz je na jazdom z nas,ako sa stym popasujeme.. moznosti su..

  3. „čakal som že oddolajú tlaku ale čo už uvidíme čo bude s Českými stanicami v UPC už je článok že ich nebudú vypínať, tak uvidíme.Či to nebudú iba prázdne reči.Ak by Canal + prišiel s novými stanicami tak by to bola dobrá náhrada za Prímy.

Komentáre už nie sú povolené.