Reklama

Sledovanie TV rozšírilo ponuku o dve novinky z toho jedna je v UHD kvalite

Internetová služba Sledovanie TV rozšírila v poslednom období ponuku pre slovenských klientov o dve nové TV stanice. Konkrétne ide o FunBox v UHD kvalite a úplne nový program A11 v štandardnom rozlíšení, ktorý odštartoval svoje vysielanie koncom apríla. Prvý menovaný je aktuálne k dispozícii pre všetkých predplatiteľov služby, vzhľadom k tomu, že počas mája ho zaradil prevádzkovateľ do pravidelnej ochutnávky a to spolu s ďalšími dvomi stanicami pre dospelých Men.tv a Desire.
Pokračovanie nižšie:

FunBox UHD je dostupný pre divákov v anglickom jazyku. Vo vysielaní prináša širokú škálu dokumentov o prírode, cestovaní i umení. Po ukončení promo vysielania bude súčasťou balíčkov Premium a FilmBox.

A11 prináša pravidelné regionálne spravodajstvo zo všetkých kútov Českej republiky. Okrem toho sa vo vysielaní objavia tiež celovečerné filmy, zahraničné seriály, úspešné programy, ako aj vlastná tvorba televízie. Program je súčasťou programových balíčkov Základný, Štandardný a Prémiový.

Klienti služby majú k dispozícii u oboch nových staníc aj archív vysielania a to na 7 dní.

Televízny program FunBox UHD ako aj A11 bude už čoskoro k dispozícii aj v našom TV programe.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Sledování tv je o level výše než Antik. Lepší obrazová kvalita a perfektní uživatelské rozhraní.

    1. Súhlasím, rovnaké rozhranie používa aj TV operátor Rik Plus. Sú to momentálne dvaja najlepší operátori na trhu. ANTIK je síce cenovo atraktívny, ale uživateľské rozhranie a práca s archívom je chaotická.

    2. Ale ANTIK má aj satelitnú TV ANTIK SAT, v ktorej cene je aj tá internetová ANTIK TV s ponukou adekvátnou k tej satelitnej. Ja napríklad mám ANTIK SAT. Je to dobrá alternatíva k Skylink, ktorý neustále zdražuje svoje služby. Na začiatku som mal Skylink ešte zadarmo v 2010, po zavedení servisného poplatku pokračoval do 2017, kedy došlo k zdraženiu, potom sme Skylink zrušili v celoročnej prevádzke a ponechali len počas leta, keď sme na chate, doma sme mali Slovanet. V letnej prevádzke to bolo až do roku 2019, do konca Septembra, kedy vyradili z ponuky MTV Hits, MTV Dance a MTV Rocks. Následne zavedenie minimálne balíka mini (zrušil sa servisný poplatok) bola definitívna stopka pre Skylink. V roku 2020 som objednal kartu ANTIK SAT + predplatné na 60 mesiacov. Odvtedy mám ANTIK a stále funguje. V roku 2020 sme boli na chate vyše pol roka kvôli rekonštrukcii bytu a Skylink by sme dosť preplatili, ak by sme neprešli na ANTIK. Cena 0.99€ bola taká, že je to možné mať aj celoročne. Preto predplatenie balíka na 5 rokov dopredu. Po návrate z chaty po rekonštrukcii sme zmenili Slovanet na Telekom – Magio IPTV (Slovanet nemal futbalové stanice + chýbali tam MTV, MTV Live HD, club MTV, MTV 90s, iConcerts, 360 TuneBox a MTV Hungary). Tak sme dali Magio IPTV xl + maďarský balíček, ktorý sme po skončení MTV Hu zrušili. Pred presťahovaním naspäť sme ešte dokúpili ANTIK nano 3s na doplnkovú internetovú TV. Tak máme okrem klasickej ANTIK SAT aj ANTIK TV cez internet. V roku 2021 som vymenil 10 ročnú parabolu aj s LNB a motorom (nakoľko mi po 8 rokoch odišiel) a parabola mala slabý signál napríklad aj na 19.2 bol problém s ard hd, čo má pomerne silný signál, problém bol aj s RTVS z Astra 23.5, po výmene paraboly už išlo všetko perfektne, vymenil som aj prijímač Ab Cryptobox 650 HD, ktorý už mal problémy so zapnutím cez DO a časovým zapnutím, a asi aj s kontaktom s LNB, tak som ho vymenil za Ab Cryptobox 752 HD combo, ktorý mám dodnes, a oplatilo sa, nakoľko ANTIK prešiel na HEVC vo Februári 2022. Pred zmenami balíčkov ANTIK SAT som ešte kým sa dalo predĺžil pre začiatok o 24 mesiacov, a tak to mám až do Apríla 2027. Dovtedy nemusím platiť za SAT TV, ktorú môžem používať aj na chate. Inak na chate som dokúpil v 2020 tiež motor, nakoľko sme tam boli dlhšie. Pred tým bol na chate fix 19.2 + 23.5 – motor som mal len doma v bytovke. Teda aktuálne platím iba Magio a SAT tv mám zaplatenú do 2027. Na Magio IPTV mám viazanosť do Februára 2025. Aktuálne mám v cene aj Magio Go. Zatiaľ som spokojný ako s Magio IPTV, tak aj s ANTIK SAT a tiež aj doplnkovou ANTIK TV cez internet aj Magio Go. Všetko funguje bez výraznejších problémov. Samozrejme občas sa nejaká chyba vyskytne, ale to asi všade. Navyše stále ide aspoň 1 zdroj signálu. Ak vypadne optika, ide aspoň ANTIK SAT, ak vypadne satelitný signál, tak ide Magio aj ANTIK cez internet…

  2. Platim si internet od Telekomu a mam televiziu Magio Go Benefit v cene 0,-€. Televizia zadarmo mne staci.

    1. Ale tá TV zadarmo ide len cez mobil, či ide aj cez PC? Aj keby, cez Smart TV alebo cez Smart TV box to nepôjde, nie? To vás baví sledovať TV na malých displayoch? Ja preferujem TV pred mobilný telefónom alebo tabletom. Inak tých 11 programov, ktoré tam bežne sú by mi nestačilo. Radšej si priplatím. Ja mám Magio IPTV XL + ANTIK SAT pre začiatok + FTA 28.2E – 5W…

    2. Priplatim si kedy chcem, akurat minuly rok sa mi nechcelo vobec 😀 Staci mi Magio Go Benefit za 0,-€/ mesiac. Tv stanice Magio Go Benefit pozeram na 75″ Philips TV s funkciou Miracast.

Komentáre už nie sú povolené.