Reklama

Služba SkyShowtime bude dostupná na Slovensku už o pár dní. Koľko bude stáť a čo ponúkne?

Nová európska streamovacia služba SkyShowtime bude pokračovať vo svojom rozširovaní aj v roku 2023. Už od 14. februára 2023 budú mať k službe prístup užívatelia na Slovensku, v Česku, Albánsku, Maďarsku, Kosove, Severnom Macedónsku, Poľsku a Rumunsku. Vďaka tomuto rozšíreniu sa počet aktívnych trhov, kde je služba dostupná, zvýši na 20.
Pokračovanie nižšie:

Zákazníci na týchto nových trhoch budú mať prístup k exkluzívnym televíznym premiéram doposiaľ neodvysielaných filmov od štúdií Universal Pictures a Paramount Pictures, k novým a exkluzívnym seriálom, k obsahu pre deti a rodinu a k výberu ikonických titulov z knižníc Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock. SkyShowtime bude taktiež ponúkať lokálne originálne programy, dokumenty a špeciály zo svojich vlastných trhov. Spoločnosť nedávno oznámila dohodu o získaní 21 miestnych seriálov od spoločnosti HBO Max v Európe, vrátane nových seriálov, ktoré budú mať premiéru v roku 2023 pod označením SkyShowtime Originals.

Miestne publikum bude mať od spustenia prístup k nasledovným titulom: Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, The Hanging Sun, The Northman and Top Gun: Maverick.

Okrem toho budú mať predplatitelia prístup k rozmanitému výberu seriálov vrátane: 1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Law & Order (séria 21), Let The Right One In, Mayor of Kingstown (séria 1 a 2), Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy a Yellowstone.

Medzi veľkými filmovými a seriálovými novinkami, ktoré SkyShowtime uvedie v nadchádzajúcich mesiacoch, sú aj tieto najočakávanejšie tituly: A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (séria 1A), Lioness, Nope, Minions: The Rise of Gru, Rabbit Hole, Smile, The Black Phone a The Great Game.

Zákazníci v strednej a východnej Európe budú môcť sledovať aj dva z prvých SkyShowtime Originals titulov, ktoré sa na platforme objavia v roku 2023 – český seriál Víťaz a poľský seriál Warszawianka. Ďalší populárny titul z miestnej produkcie, ktorý na platformu prichádza, je maďarský seriál Informátor. Od marca bude navyše pre predplatiteľov k dispozícii sedem známych miestnych titulov, vrátane: Spolu a hladní (Česko), Hackerville (Rumunsko), One True Singer (Rumunsko), Ruxx (Rumunsko), Tuff Money (Rumunsko), Bez vedomia (Česko), Success (Chorvátsko). SkyShowtime sa stane novým exkluzívnym domovom týchto obľúbených programov.

SkyShowtime bude pre zákazníkov priamo dostupná na webových stránkach: www.skyshowtime.com a prostredníctvom aplikácie SkyShowtime v zariadeniach Apple iOS, tvOS, v zariadeniach s operačným systémom Android, v TV so systémom Android TV, Google TV a LG TV.

Na Slovensku, v Albánsku, Kosove a Severnom Macedónsku bude služba SkyShowtime dostupná za 5,99 EUR mesačne. V Rumunsku bude služba dostupná za 3,99 EUR mesačne. V Česku bude cena 179 Kč mesačne, v Maďarsku 1999 HUF mesačne a v Poľsku 24,99 PLN mesačne.

Spustenie SkyShowtime v ďalších krajinách nasleduje po dlho očakávanom príchode SkyShowtime do Dánska, Fínska, Nórska a Švédska v septembri, Holandska a Portugalska v októbri a do Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Chorvátska, Čiernej Hory, Srbska a Slovinska v decembri 2022.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Zvoní umieračik lineárnym TV s 10min reklamnými blokmi, konečne.

  1. Ja som stále za lineárne TV stanice, tých reklám by ale mohlo byť menej, ak si už pýtajú za to platiť. Ale radšej prepínam medzi kanálmi, než hľadať vo videotéke. Som zvyknutý na prepínanie a na niečom, čo ma zaujme zastavím, ak nič tak skončím na pozícii niektorej MTV. Na videotéke by som musel požadovaný obsah hľadať. A relácie typu milionár alebo SuperStar na streamovacích službách nikdy nebudú, ak nerátame tie od našich TV – Voyo, JOJ play…

  2. Aby sme neboli prekvapení … reklamné agentúry už propagujú výsledky „prieskumov“, ktoré jednoznačne dokazujú, že zákazníci VOD platforiem sú ochotní zniesť určité množsto reklám.

 2. Cize na Samsung televízoroch to pojde jedine cez web a nie cez samostatnú aplikáciu?

  1. Copysung sa musí posnažiť, aby to ich kupujúci mali, ale prečo až po funuse?

 3. Zvláštna cenová politika:
  Na Slovensku za 5,99 EUR mesačne;
  v Česku za 179 Kč mesačne (~ 7,529 EUR);
  v Maďarsku za 1999 HUF mesačne (~ 5,123 EUR);
  v Poľsku za 24,99 PLN mesačne (~ 5,309 EUR);
  v Rumunsku za 3,99 EUR mesačne.

 4. @ fzj 01.02.2023 o 19:33 .

  A co je na tom zvláštní?

  Rumunsko je z těchto zemí nejchudobnější a tak je logické že v přepočtu k Euru by to tam mělo byt nejméně. Co si pamatuju co jsme projížděli přes celé Rumunsko do Istanbulu v době války v bývalé Jugoslávii tak jediné město bal ta Bukurešť a jinak jen samé karpatské hory a jen takové dědiny. V té době tam např. železniční přejezdy fungovaly tak že baba vylezla ven z kukaně u přejezdu a ručně klikou zával dole a hore závory. Dál tam skoro každý vedla krávy u vodu brali ze studní ještě vědrama taky na kliku. Určitě ještě aj dnes na tom nebude v tomto směru Rumunsko rapidně na tom lépe něž slovensko, Polsko, Česká republika a o výdělcích za práci nápodobně. Podle mě se oproti tomu Rumunsku máme tady ve střední Evropě z bývalých socialistických států vlastně jak svině ve rži a hromada z nás si bude bude furt stěžovat ja se máme otřesně a podobně.

  A když sme u té České republiky tak platy v Čechách a hlavně v Praze jsou úplně jiné než na Moravě a ve Slezsku. Za ty mzdy co jsou hlavně na východní Moravě a ještě více na severní Morave ze Slezskem by podle mě ani jeden Pražák nezvedl hore zadek z postele a otočil by sa jedině tak na druhú stranu a pokračoval dál ve spaní. Co vím tak v Praze sú ve velkém kvůli práci hlavně Moraváci, Slezané, Slováci a Ukrajinci jako cizinci. Např. známá co dělá v oční optice na východní Moravě dostala nabídku o jednu třetinu vyšší mzdy za tu úplně stejnou práci jen s tím že kdyby přešla do na pobočku do Hradce Králové do východních Čech. To samé určitě platí např. pro východ Slovenska versus západ Slovenska a hlavně pro Bratislavu.

 5. na Twitteri píšu že na Slovensku až od 28.2….

  13 Feb – Portugal
  14 Feb – Poland
  28 Feb – Albania, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czechia, Denmark, Finland, Hungary, Kosovo, Montenegro, Netherlands, North Macedonia, Norway, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia & Sweden

Komentáre už nie sú povolené.