Reklama

Skylink sprístupní v januári pre všetkých filmový kanál v HD

Prevádzkovateľ služby Skylink dnes sprístupnil svojim klientom prvú tohtoročnú ochutnávku. Všetci užívatelia satelitnej služby s aktívnou dekódovacou kartou budú mať preto od pondelka 9. januára 2023 do stredy 1. februára 2023 sprístupnený program FilmBox Premium HD.
Pokračovanie nižšie:

Majitelia zariadení so zapnutou funkciou FastScan nájdu stanicu FilmBox Premium HD na programovej pozícii číslo 82. Užívatelia bez tejto funkcie si môžu program naladiť z frekvencie 12 110 MHz.

V ponuke Skylink Live TV FilmBox Premium HD nie je. Užívateľom internetovej služby je však k dispozícii videotéka FilmBox OD, ktorá ponúka obsah nielen vysielaný na FilmBox Premium.

Technické parametre pre príjem Filmbox Premium HD :
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 12110 MHz
Polarizácia: H
FEC: 2/3
SR: 29900
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Filmbox Premium HD
Provider: M7 Group
Video formát: MPEG-4
Kódovanie: 0624 (Irdeto), 0500 (Viaccess), 0653 (Irdeto), 0B02 (Conax), 181D (Nagravision)
Programová pozícia: 82 (SK aj CZ)

PIDy:
Video PID: 1501
Audio PID: 1511
Audio stopy: 1511 cze (MPEG)
PCR PID: 1501
PMT PID: 1500
TSID: 3221
0NID: 0003
SID: 15605
TXT: Nie
HbbTV: Nie
DVB a TXT titulky: Nie

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. loli*ta gi*rl fu*ck c*p pt*hc

  yal.su/jCs

  s.yjm.pl/BbtC

  tw.uy/tw11l

 2. Mam vsetky Filmboxy v pakete Premium Digi SK…Na tv staniciach skupiny Filmbox som pocas 4-roch rokov nikdy nic nevidel, co by stalo zato…Prave preto si platim paket FILM od Antiksatu, pretoze na Cinemax1 HD & Cinemax2 HD sa obcas nieco pozriet da…HBO taktiez o nicom!
  Takze ak chce Skylink nieco urobit pre svoje verne ovecky, tak nech im pusti Cinemaxy gratis 😀

  1. @ Vasil :

   S tímto tvojim “…, pretoze na Cinemax1 HD & Cinemax2 HD sa obcas nieco pozriet da…HBO taktiez o nicom!”
   plně súhlasím! HBOčka sú samý odpad ještě sa dá dost sledovat aj Fiľm Europe.

  2. Čiastočne si dovolím nesúhlasiť. HBO-čka nie sú samý odpad, dá sa tam občas aj niečo zaujímavé pozrieť – ale nie je to naozajstný prémiový obsah za prémiovú cenu. Asi takto by som to poopravil.

  3. @Nippon
   ono hlavne si treba uvedomit, ze HBO nieje ziadny premiovy kanal a uz vobec nie za premiovu cenu. Sky Cinema package v DE stoji cca 30e/mesiac. To uz by sme sa mohli bavit o premiovom obsahu/cene. HBO je nostalgicka znacka niecoho draheho a nedostupneho.

  4. @somInyPeter: veď o „prémiovosti“ HBO si v podstate zopakoval to, čo som napísal aj ja. 😉 Ale stanice HBO sa napriek tomu tvária, ako prémiové, aspoň na naše skromné pomery – u všetkých opov sú v osobitnom balíčku za citeľne vyššiu cenu v porovnaní s inými balíkmi filmových kanálov s podobnou úrovňou.

 3. Já Cinemaxi mám oba, ale už víc jak rok jsem tam nenašel film který by stál za můj čas.

  1. Ja som videl na cinemaxe rovno dva filmy, ktoré stáli zato… krásne bytosti a neviniatka

  2. @ kolenáč :

   Když píšeš že na Cinemaxech není víc jak za rok nic sledovatelné tak to něco vypovídá o tom jaký jsi. Pro takové jednoduché diváky je určen odpad na Novàch, Primách. Barandovech a podobně.

  3. Ja napríklad sledujem najviac asi MTV Germany, Eurosport, Deluxe Music, MTV Live HD, iConcerts HD, MTV Hits, Club MTV, Eska TV Extra, Magic UK, 4music, RTL, ORF 2, SAT 1, potom ešte RTVS a niekedy aj JOJ a Markíza.

 4. Aj ja chcem canal + domo ako lakocinku 🙂
  Nech ma navnadia

 5. Tak FilmBoxy uz nie su to čo bývalo mam ich tiež v balíku Premium od Digi ale ponúka nových filmov je slabá. Stačilo 2 Filmboxy aj tak tam opakujú všetko do okola.

 6. Som zvedavý na Canal + Action aj keď veľkú nádej na dobrý filmový kanál bez reklám mu nedávam. Uvidíme. Ale na druhej strane ma Canal + Aj svoj filmový obsah.

 7. Na hanbu Vianoce nič nedali ostatný dali aj 20tv zadarmo

Komentáre už nie sú povolené.