Reklama

Sledujte v decembri všetky stanice TV JOJ zadarmo, vrátane JOJ Šport, CS Film či JOJ Cinema

Počas celého decembra je možné sledovať všetky televízne stanice skupiny JOJ, ako aj vybraný videoobsah, cez internet zadarmo. Stačí len, aby si diváci vytvorili konto v službe JOJ Play. Pri registrácii sa nevyžaduje kreditná karta, potrebné sú len údaje ako mail, meno a heslo.
Pokračovanie nižšie:

Po vytvorení konta na play.joj.sk bolo možné počas nášho testovania sledovať vybraný videoobsah ako aj 11 televíznych staníc od JOJ Group, konkrétne TV JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Šport, Jojko, JOJ Cinema, CS Film, CS History, CS Mystery a CS Horror.

JOJ play je internetová videoslužba JOJ Group. Pre sledovanie živého vysielania TV staníc či videoobsahu je nutné mať okrem podporovaného zariadenia tiež internetové pripojenie. V bezplatnej verzii ponúka vybraný obsah s reklamou, ako aj niektoré kanály TV JOJ (TV JOJ, JOJ Plus a WAU). Po zaplatení predplatného je sprístupnený divákom kompletný obsah, vrátane filmov seriálov, živého vysielania TV staníc či bonusového obsahu a to až na 4 zariadeniach súčasne. Štandardná cena predplatného je 5,99 € mesačne, alebo 59,99 € na rok.

Pre využívanie služby je nutné stiahnuť do svojho zariadenia aplikáciu JOJ Play. Podporované sú zariadenia s Android TV 10, Samsung Smart TV s operačným systémom Tizen 4.0 (od roku 2017), LG Smart TV s WebOS 5/6 z roku 2020 alebo novším, mobilné zariadenia Apple s nainštalovaním iOS 13 a vyšším alebo Android 10 a vyšším. Okrem toho je tiež služba sprístupnená tiež aj pre PC a to cez webové rozhranie.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. To som si všimol už včera,že na Joj Play idú aj Live stanice, ktoré sú bežne dostupné v rámci predplatného balíka Premium

  2. Skvelý darček od JOJky .. určite sa oplatí vyskúšať 🙂

  3. na mrtve.sk píšu o plustelke, že pridá HD stanice .. otázka znie aké 😀 😀 a predražená markíza nepôjde do free dvbt .. veď nech sa posype už len na ňu čakáme 😀

  4. Vyzerá to tak, že tu skapal pes.
    Hlavne, že reklamy jak nas*anej.

  5. Viete niekto, že prečo počas živého vysielania Finále Farmy dochádza pravidelne k pípaniu vo zvuku (Možno aj 300-krát). Znie to ako vyvolávací tón v telefóne. Je to preto, že im vypadáva trasa? Alebo čím to je?

Komentáre už nie sú povolené.