Reklama

Regionalnítelevize.cz sa zmenila na Náš Region TV

Česká mediálna skupina A 11, ktorá v júni 2022 kúpila od spoločnosti Our Media majoritný podiel v Regionální televizi CZ, premenovala k 1. novembru 2022 tento kanál na Náš Region TV. Televíziu tak plne integruje do projektu Náš Region, pod ktorý spadajú desiatky mutácií bezplatných lokálnych novín, ale aj voľnopredajné lifestylové časopisy Náš Region Pro ženy a Náš Region Křížovky.
Pokračovanie nižšie:

Regionalnítelevize.cz pôsobí na českom televíznom trhu viac ako 10 rokov a za tú dobu odvysielala desaťtisíce reportáží zo všetkých regiónov a stovky spravodajských, dokumentárnych a publicistických programov. Vysiela prostredníctvom vybraných káblových, OTT a IPTV sietí v Českej republike, ako aj na Slovensku. Okrem toho je vysielanie dostupné nekódovane aj prostredníctvom družice Astra 3B (23,5°E). V ponuke ju má aj satelitný operátor Skylink. Užívatelia so zapnutou funkciou FastScan nájdu program na pozícii číslo 53 (31 v ČR)

Technické parametre pre príjem Nas region TV :
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 12090 MHz
Polarizácia: V
FEC: 2/3
SR: 29900
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Nas region TV
Provider: M7 Group
Video formát: MPEG-4
Kódovanie: FTA
Programová pozícia: 53

PIDy:
Video PID: 7141
Audio PID: 7142
Audio stopy: 7142 cze (MPEG)
PCR PID: 7141
PMT PID: 7146
TSID: 3220
0NID: 0003
SID: 0786
TXT: Nie
HbbTV: Nie
DVB a TXT titulky: Nie

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Stanice o ničem a aj když se změní její název tak to stejně její kvalitu nezlepší. Na co dobrý za celý den jen jeden maximální 20ti minutový blok a to aj včetně reklam pro daný region. Pokud budu chtěl co se děje v mé regionu tak si pustím TV Slovácko / TVS kde jsou zpráv aj z druhé strany moravskoslovenské hranice se sousedního Slovenska od TV Senica a podobně. Tam pro celou oblast od Hodonína až po Vsetín podél moravskoslovenského pomezí čtyř hodinové bloky a ne jen ubohých 15 minut za den!

 2. Ty si tedy prognostik, asi lepší liga. Pro tebe budou vždy lepší cesty na které uvidíš. Upřímně nevím jestli je to tvůj názor a nebo si jen léčíš mindraky. věřil bych možnosti ,B. Občas se koukni do zrcadla a řekni nějaký sprostý slovo.

 3. Je dobre, ze takato stanica vobec vysiela a dokaze prezit tuto tazku dobu
  Na Slovensku to bol niekedy Tv Patriot, no zanikol. Teraz zanikli Tv Region a Tv Vychod, pred tym Vychodoslovenska a Stredoslovenska. Zanikla aj Tv Nasa a smeruju k tomu aj ostatne. Velke spolocnosti zozeru cely reklamny kolac, regionalkam a lokalkam sa uz nic neujde a vysielace je treba platit
  Postupne nam tu vsetky neceloplosne zaniknu.

  1. Myslím, že všetky nezaniknú – niektoré asi prežijú vo forme streamingu a na OTT platformách. Akurát už nebudú v DVB-T.

  2. @ Miki Mouse:

   TV Global byla předchůdcem TV JOJ. TV Global koupili Češi přes Železného z Novy aby mohl vstoupit na slovenský trh a ten ji pak přejmenoval na JOJ TV.

  3. @Brumty – vy ste TV Vychod tie zskoncili kvoli tomuto ?

  4. @Zdenek: medzi Global TV a TV Joj bol hneď od začiatku taký obrovský rozdiel, že sa nedá hovoriť o naozajstnom premenovaní, to bolo čisto formálne. Jojka bola v podstate zgruntu nová TV, ktorá po Globale prevzala len pridelené frekvencie a vysielače.

  5. tak-tak, od novembra aj TV VITA len v OTT platformách (DVB-T off)

 4. Je uplne jedno ci je nazov tv stanice Nas region alebo Vas Region, pretoze vysielat v SD rozliseni je prozretelnost roku 2023 sama o sebe 😀

  1. Použil si výraz „prozreteľnosť“ úplne nezmyselne. Keď nepoznáš význam slova, vyhľadaj si ho alebo použi iné slovo.

 5. Ked hovorime o vypinani TV v DVB-T. Funguje Vam niekomu TV NOE v Kosiciach? Ja som to manualne ladil vcera, ale aj ked mi poziciu naladi, tak akoby tam nic nevysielalo, tak neviem. Nevypli aj TV NOE cez lokalne byvale AVIS vysielace?

  1. V Prešove funguje cez DVB-T vysielač AVIS K41 stanica TV NOE aj TV Zemplín, ale prestala ísť TV 7 Prešov, ale to je asi problém u nich v televízii a nie v AVISe.

 6. Už nejaký čas mi nejde z Trnavy 33. kanál. Funguje niekomu?

  1. Ďakujem, ale písal si o TV Vita, nie o celom multiplexe.

Komentáre už nie sú povolené.