Reklama

Antik Telecom rozšíril ponuky služieb o dve nové slovenské televízie

Antik Telecom rozšíril v týchto dňoch ponuky svojich TV služieb Tango TV a Antik TV o dve nové televízne stanice. Prvou novinkou je detská Turbo TV a tou druhou je JOJ 24. Obe sú vo vysokom rozlíšení (HD) a prístup k ním majú predplatitelia od Základného balíka light (Tango TV), respektíve od balíkov Antik TV mini či Antik TV mini zľavnený (OTT).
Pokračovanie nižšie:

Detský televízny kanál Turbo TV ponúka 24 hodín denne známe pesničky od slovenských autorov ako Miro Jaroš, Paci Pac, Spievankovo, Dúhalka či Fíha Tralala.

JOJ 24 odštartuje oficiálne vysielanie v nedeľu 2. októbra 2022. Vo vysielaní prinesie kompletný spravodajský servis TV JOJ. Chýbať nebudú ani pravidelné diskusie na aktuálne témy. Program televízie máme už k dispozícii. Nájsť ho môžete v sekcii TV program.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Na AntikSAT poslední dobu Antik Telecom totálně kašle a hlavně že mají na transpondéru 11,323 V volnou minimálně polovinu kapacity.

  2. No Markíza krimi na ANTIK SAT pribudla. A trojka síce nie, ale po 30.11.2022 končí, teda sa ani neoplatilo zaraďovať trojku na satelit. JOJ 24 by však mohli zaradiť. Tak snáď aj zaradia.

  3. @Zdenek
   Na 16E je niekoľko staníc, o ktoré by podľa mňa Antik mohol rozšíriť satelitnú ponuku, ale akosi nie je záujem túto službu rozširovať.

   @Zákazník
   Pribudla ako pribudla. Presnejšie povedané nahradila iný kanál. Myslím, že aj s Joj Šport to bolo rovnako. Čiže Antiksat napriek viacerým novovzniknutým televíziám vlastne nepridal nič, vždy iba jedno nahradil iným. Žiadne rozširovanie ponuky.

  4. JOJ šport pribudla ako nový kanál, myslím, že nič nevyradili vtedy. RTVS šport nahradila TV Noe. Čo by nové mohli dať? Trojka – tá končí, óčko – to ide aj FTA na 23.5E, a nemá ho ani fotelka na 51.5, TV8 – program oničom, ide FTA na 23.5E a ide aj v IPTV boxe ANTIK, relax – ide FTA na 23.5E aj v IPTV na boxe, Markíza krimi – tá tam už je, zaradili ju, JOJ 24 – tak dúfam, že to zaradia aj na satelit. JOJ 24 ale myslím nemá vôbec ani Slovanet a podľa záujmu sa rozhodnú o zaradení. Malé TV od Prima a Barrandov ani oficiálne by nemali ísť, tak ak vám niektoré FTA kanály chýbajú, riešením je motor alebo doplnenie LNB na 23.5 (Relax, Noe, óčko, rebel, TV 8, óčko star, regionálni TV CZ) navyše väčšina na kombinovanom IPTV boxe ide v IPTV.

  5. @hightower
   A síce áno, mohli by zaradiť MTV Hits, Club MTV, MTV 80s a MTV Live HD (to posledné ale nemajú ani v IPTV), MTV asi ani nedajú, nakoľko je to čisto reality lifestyle, ak nerátam dopoludnie a MTV Germany, ktorá je ale určená pre Nemecko. MTV navyše ani nemá české audio a ani titulky (na 16E), a či by to ANTIK zafinancoval je otázne, ale MTV Live HD by mohli dať do ponuky a potom by tie MTV Hits, Club MTV a MTV 80s dať mohli.

  6. PS: okrem toho ale neviem, čo iné z toho, čo ide na 16E by mohli dať potom…

  7. Vedel by si mi vymenovať, ktoré iné TV (okrem tých, čo som vymenoval) by mohli pridať do ANTIK SAT, čo na Eutelsat 16E už idú? Ja z toho, čo tam je poznám len MTV, čo by určite zaradiť mohli. Ostatné už majú v ponuke, alebo na Eutelsat 16e nejdú. Ktoré konkrétne si to myslel???
   @hightower

 1. No v prvom rade píšem o výlučne satelitnom vysielaní. Ten ich hybrid ma nezaujíma.
  Áno, mal som na mysli aj kanály MTV. Z ďalších by v úvahu pripadali TravelXP, HGTV, History, History 2, Body in Balance, CBS Reality, RiC International, Boomerang, Cartoon Network, BBC Earth, BBC First, Eurochanel, Gametoon, E!.
  Viem, väčšina z nich nemá sk/cz lokalizáciu ani titulky, ale pri mnohých to nie je až také potrebné. Horší prípad je, že niektoré sú zrejme výhradne pre balkánsky región a majú v príslušných jazykoch EPG, prípadne titulky vkladané priamo do obrazu. Ale pri troche chcenia by sa aj to dalo poriešiť. Zmyslom je rozšírenie ponuky (pretože Antiksat ju má oproti konkurencii trošku chudobnejšiu) a zároveň ušetrenie nákladov.
  Možno píšem odveci a niektoré kanály by nebolo možné pridať, ale niektoré mal v ponuke bývalý Orangesat, takže s tými by problém nemal byť.

  1. Tak ako eurochannel majú v IPTV, teda nemal by byť s tým problém, nakoľko licenciu majú. BBC first asi nie je pre SK/CZ, BBC earth je len exkluzívne pre Telekom Magio. TravelXp má SK/CZ lokalizáciu? Inak TravelXp aj FoodXp mám, beriem to z Astra 28.2E FTA, samozrejme v angličtine. HGTV ak nemá lokalizáciu, dá sa použiť anglická pre UK z Astra 28.2E alebo nemecká z Astra 19.2E. Obidva idú FTA. RIC international? Nie je to kanál Ric, ktorý ide u nás ako RIK v slovenčine? Pre nás je slovenská verzia kanálu a tú mal ANTIK ako prvý myslím, Magio až tento rok, Skylink ho ani nemá. History by samozrejme pridať mohli. To má aj CZ audio. Inak TravelXp má aj CZ audio, tak tiež by ho mohol dať ANTIK. CBS reality má len eng audio, a aj Telekom ho vyradil. Cartoon Network tam nevidím na 16E, a síce je, ale verzia pre ruské regióny, a len eng audio, asi vzhľadom na odlišnosť verzie aj problém s licenciami. Ja ale mám Turecku verziu Cartoon Network aj s eng audiom. Aj keď za zhoršeného počasia nejde samozrejme. Boomerang je asi v správnej verzii, ale chýba CZ audio, čo len nedávno pribudlo na Skylink. Ale doteraz nebolo, teda boomerang by aj mohol byť, ale má ho ANTIK vôbec v IPTV? HGTV tam inak ide, ale či je to správna verzia, neviem, navyše bez CZ audia.

  2. Tak dopátral som, BBC earth je na 16E správne, ale bez CZ audia a navyše je v Magio Telekom exkluzívne…

  3. Ja to mám takto:
   Magio TV optik (aj internet a pevnú linku)
   ANTIK SAT – mám vlastný box – Ab Cryptobox 752 HD Combo aj ten od nich ANTIK nano 3s. ANTIK nano 3s ide len cez internet a Ab Cryptobox 752 HD Combo mám normálne kartu a mám parabolu 80 cm s motorom. Mám programy od 28.2E do 5W (možno by to išlo aj viac).
   Na Magio TV mám balík XL + archív
   Na ANTIK SAT mám ešte pôvodný balík pre začiatok.
   Okrem ANTIK ponuky mám ešte kartu RTVS – tá „nešťastná“ Trojka, ktorá raz sa spúšťa, potom ruší. Tú ANTIK nemá cez satelit. Z ostatných pozícii mám:
   28.2E:
   The box – aktuálne hity
   4Music – Hity posledných rokov
   Magic – niečo ako VH1, ktorá je uz vyše roka zrušená
   Kiss – niečo ako MTV base bolo
   Kerrang – rockový kanál
   Clubland – EDM, ale široký výber
   Now 90s/80s/70s
   TravelXp
   FoodXp – niečo ako TV paprika alebo food Network
   Smithsonian – rôzne dokumenty
   Blaze – dokumentárny kanál s prvkami lifestyle
   HGTV UK alebo irl ale v ENG
   Dmax UK alebo irl
   Quest red – lifestyle
   Talking pictures – staré filmy

   23.5E:
   TV Noe
   TV8
   Relax
   Rebel
   Óčko
   Óčko star
   Regionálni TV CZ
   RTVS Trojka – cez kartu RTVS
   RTVS 24 v HD kvalite

   19.2E:
   MTV Germany – asi najlepšia verzia MTV vôbec (v súčasnosti)
   Deluxe Music
   Eurosport – nemecká verzia v SD
   Sport Eins – bývalá DSF
   KIKA – program pre deti
   NICK de a at – kanál pre deti
   Disney Channel – nemecká verzia
   Dmax de
   N24 Doku – Dokumentárny kanál
   Kabel 1 Doku – Dokumentárny kanál
   Welt der wunder – dokumentárny kanál
   Tele 5 – filmy a seriály
   Ard
   Ard one
   Ard aplha
   ZDF
   ZDF Neo
   ZDF info
   3sat
   ORF 2
   RTL – napríklad milionár alebo super star
   RTL 2
   Vox
   Super RTL
   RTL Up
   Vox Up
   SAT 1
   SAT 1 gold
   Pro 7
   Pro 7 Maxx
   Kabel 1
   Sixx
   Arte
   DW english
   Tv5 monde
   CNN int
   BBC world

   16E:
   Hrt 1
   Hrt int
   Hrt 4
   Slovenia 1
   Slovenia 2
   Tvr int
   Tvr regional
   Pro TV int

   13E:
   Rai 1
   Rai 2
   Rai 3
   Rai Sport+ (občas FTA podľa licencie)
   Rai Gulp – program pre deti
   Rai scuola – náučné dokumenty
   Rai storia – história
   Tve int
   TVP polonia
   Tele 5 pl
   Polonia 1
   Red carpet
   Tvs
   Tvc
   Eska TV Extra
   Music Box pl
   4fun
   4fun dance
   Nuta
   Nuta gold
   Stars TV

   9E:
   M1
   M2
   M4 Sport (občasne FTA)
   M5
   Duna
   Duna world
   RTG rus
   M6
   W9
   6ter

   7E:
   Trt sporty
   TRT 1/2/3
   TRT cocuk – program pre deti
   TRT Belgessel – dokumenty

   4.8E:
   Ukrajina – momentálne v podstate všetko,
   Bežne: ICTV, Inter+, 1+1 international,…
   DW deutsch
   Belsat TV

   1.9E:
   The voice
   Magic BG

   0.8W:
   1 Music ro
   Utv
   Galaxy 4 – seriály v maďarčine

   4W:
   Ukrajina

   5W:
   Rai cez multistream
   Kto

  4. Skoro som zabudol:
   Na chate mám výhľad od 51.5E do 4W
   A tam mám:
   39E:
   Ekids – program pre deti

   42E:
   Cartoon Network TR
   Zarock – program pre deti
   Minika Go – program pre deti
   Minika Cocuk – program pre deti
   Dmax TR
   TLC TR
   A potom rôzne ďalšie turecké programy – kanal D, TRT, …

   45E:
   City TV BG

   51.5:
   FTA fotelka TV

   PS: ešte som zabudol – na 19.2E ide nemecká verzia TLC Germany…

  5. Teda motor je celkom fajn „doplnok“, určite odporúčam…

  6. A pre viac TV prijímačov: toroidná anténa T90…

 2. Ešte pridať CANAl +šport a budete bez chyby operátor…..

 3. dnes je to tu zaase sami extremista a odbornik, Canal+ Sport a este pstrosa, video a vodotrysk.

  Co sa tyka doplnania MTV na satelit, to je len na zasmianie sa, sledovansot tychto kanalov je na 0, nieco v percentach, uplink platit treba…zial vnimate to len zo svojho pohladu, ale skuste vec chapat v trosku sirsich intenciach, ako len vas osobny nazor a radost…

Komentáre už nie sú povolené.