Reklama

Orange TV s veľkou ochutnávkou, do konca augusta sprístupní až 20 staníc pre všetkých

Operátor Orange sprístupní počas celého augusta, v rámci letnej ochutnávky, pre všetkých predplatiteľov IPTV a internetovej služby (OTT) Orange TV väčšie množstvo televíznych staníc. Najviac, až 20 televíznych programov, môžu sledovať zadarmo predplatitelia najnižšieho základného balíka.

Súčasťou augustovej ochutnávky sú programy TV Folklorika, LaLa TV, TV 4, Galaxy 4, Film+, Story 4, AXN, AXN White, AXN Black, History, Crime and Investigation, MTV, MTV00s, JOJ Cinema, Fishing and Hunting, TV Sláger HU, CS Film, CS Horror, CS Mystery a CS History.

Ochutnávka nie je dostupná pre klientov satelitnej služby Skylink TV pre Orange.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Ochutnavka sice pekna,ale okrem toho ze zdrazuju oficialne tak vo FA v tichosti zdrazili aj Doplnkove TV stanice teda tie ceske z 0,20 na 0,59€ a ked som hladal na ich stranke, tak z jedneho balika su uz 3. Mne dalo automaticky doplnkove balik S. Viac o tom je na linkstation.cz s ktorymi to maju v spolupraci.. No a to asi zabudli spomenut.. takze ak zbadate celkovu FA vyssiu o 39 centov, dovod je v tomto..

  2. Z môjho pohľadu má Orange najhoršiu ponuku na trhu. To ich balíčkovanie, kde je azda aj 30 balíkov je otras.

  3. No nič moc za TV stanice na ochutnávku, ďakujem neprosím !

  4. Dajte poriadne zakladne programi ktore chcu ludia a prejdem kvam aj ja a nie programi davate naviac co nik nepozera dakujem pekne

  5. Mal som Orange Sat ale už nikdy viac žiaden Orange a uz vôbec nie TV.

  6. Nikdy nic co i len minimom zapacha Skylinkom, nebrat…

Komentáre už nie sú povolené.