Reklama

4ka začala ponúkať už aj TV a internet cez optiku

Od konca minulého týždňa ponúka 4ka pre klientov po novom už aj televíziu a internet cez optiku. Podľa operátora je to vďaka výsledkom januárového spojenia sesterských firiem SWAN a SWAN Mobile, ale tiež dohody so Slovak Telekomom, ktorého optickú infraštruktúru bude 4ka používať pre poskytovanie svojich služieb. Vo výsledku sú jej fixné služby takto dostupné pre viac ako milión domácnosti na celom Slovensku.
Pokračovanie nižšie:

Už pri zlúčení SWANu so SWAN Mobile-om sme sa dohodli, že celé portfólio služieb pre domácnosti – ako fixné, tak mobilné – budeme predávať pod značkou 4ka. Pre existujúceho zákazníka sa tým nič nemení, azda okrem loga na faktúre. Pre nových zákazníkov rozširujeme predajnú sieť – fixné služby si oddnes môžu kúpiť aj v partnerských sieťach Smartshop a Mobilonline. Zároveň pri kombinácii fixných a mobilných služieb môže zákazník získať skutočne výhodnú zľavu a ušetriť až 96 eur ročne,“ hovorí predseda predstavenstva SWAN, a.s., Juraj Ondriš.

V prípade, ak má zákazník od 4ky aj internet na doma alebo televízne služby, získa zľavu 8 eur každý mesiac na zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA 4. Prvý zdieľaný nekonečný paušál predstavil operátor len pred mesiacom. Spoločný rodinný paušál si zdieľajú až štyria používatelia, pričom v jeho základnej podobe majú k dispozícii nekonečné minúty a SMS a tiež 4 GB dát. A to len za 44 eur. K SLOBODE 4 si môžu zákazníci dokupovať aj rôzne dátové balíky od 1 GB až po nekonečné dáta, alebo spoločné zdieľané nekonečné dáta – či už pre jednotlivcov alebo pre celú skupinu.

Je to tak trochu veľký tresk. Naraz v jeden deň sme spustili nielen predaj služieb pod jednou značkou 4ka, čo znamená aj rozsiahly rebranding celej existujúcej predajnej siete SWANu. Odštartovali sme tiež predaj produktov v stovkách nových lokalít. A navyše sme predstavili novú výhodnú kombináciu fixno-mobilných služieb. 4ka tak potvrdila nielen svoj imidž vyzývateľa trhu a inovátora, ale aj operátora, ktorý stojí na strane svojich zákazníkov a vďaka ktorému ušetríte,“ hovorí generálny riaditeľ SWANu Roman Vavrík.

Zákazníci 4ky budú mať na celom Slovensku na výber z dvoch programov Internetu S a M už od 11 EUR mesačne a v kombinácii s 4 verziami TV služby v DUO balíku už od 17 EUR pri 24 mes. viazanosti. Overiť dostupnosť a objednať si službu môžu zákazníci na webe 4ka.sk alebo na linke zákazníckej linke.

Optický internet:

DUO BALÍKMaximálna rýchlosť (download/upload)Mesačný poplatok bez viazanostiMesačný poplatok s 24 mes. viazanosťou
INTERNET S50/10 Mbit/s16 Eur11 Eur
INTERNET M350/70 Mbit/s21 Eur16 Eur

Kombinácia balíkov služieb optického internetu a televízie:

TV s internetomINTERNET SINTERNET M
TELEVÍZIA S20 Eur (17 Eur)24 Eur (21 Eur)
TELEVÍZIA M24 Eur (21 Eur)25 Eur (22 Eur)
TELEVÍZIA L28 Eur (25 Eur)29 Eur (26 Eur)
TELEVÍZIA XL32 Eur (29 Eur)33 Eur (30 Eur)

* Štandardne sú uvádzané ceny bez viazanosti. V zátvorke sú ceny, ktoré platia pri dvojročnej viazanosti.

Okrem toho 4ka poskytuje služby aj na vlastnej fixnej LTE/5G sieti dostupnej pre 1,1 milióna slovenských domácností v 370 mestách a obciach na Slovensku.

Služby pre firemnú klientelu bude operátor aj naďalej poskytovať pod značkou SWAN.

Aké služby do domácnosti 4ka od 12. 5. poskytuje:

DOMÁCI INTERNETUž od 11 Eur/mesačne dostupný domáci vysokorýchlostný internet.
Optický Internet SWAN Optický Internet Partner LTE Internet 5G Internet DSL Internet
DIGITÁLNA TVTV od 4ky – možnosť vybrať si až 111 staníc na 4 zariadenia, teda možnosť sledovať svoje obľúbené programy doma, na mobile či tablete.Digitálna Televízia (IPTV)
DUO BALÍKYVýhodné balíky internetu aj TV pre domácnosť za zvýhodnenú cenu.Kombinácie technológií Internet + TV – DUO balíky
MOBILNÉ SLUŽBYPaušály už od 5 Eur/30 dní (predplatené aj fakturované služby). Rodina môže využiť na trhu jedinečný rodinný paušál –SLOBODA4 , 4 SIMky v jednom paušále so zdieľanými min/sms aj dátami s extra zľavou.SIM karta so 4 Eur kreditom paušály SLOBODA kombinácie s dátovými balíkmi SLOBODA+ dátový paušál SLOBODA DÁTA hlasový paušál SLOBODA HLAS zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Ja som zo 4kou maximlane spokojny , hlavne dátové balíky 10 GB mi za 10 € uplne stačí.Len tie ceny sú trochu pri TV+NET drahšie.Očakával som niečo lacnejšie, som u 4KY od roku 2015 od kedy začinali , a som spokojný.Dúfam že budú aj kupóny pri Internetovej TV?.

    1. Datovy balik 10 Giga nieje v reale ani 4 Giga…Nielen 4-ka v datovych balikoch ryzuje ako vie 😀

Komentáre už nie sú povolené.