Reklama

Skylink presúva jeden detský kanál z vyššieho balíka Multi do nižšieho Smart

Od utorka 26. apríla môžu sledovať klienti platformy Skylink, ktorí majú predplatený balík Smart, už aj detský kanál JimJam. Doteraz bol pritom súčasťou vyššieho balíka Multi. Po presune do nižšieho balíka ho budú môcť sledovať predplatitelia balíkov Smart, Multi, Kombi, Komplet či Flexi 10. Dostupný je tiež aj v internetovej službe Skylink Live TV.
Pokračovanie nižšie:

JimJam prevádzkuje spoločnosť AMC Networks International Central Europe. Kanál je súčasťou platených balíčkov operátorov na Slovensku ako aj v Českej republike, ktorí ho ponúkajú poväčšine s jednou až tromi audio stopami. Okrem českej si môžu tak diváci vybrať aj originálnu anglickú, prípadne maďarskú, jazykovú verziu.

JimJam prináša vo vysielaní populárne rozprávky ako Angelina Ballerina, Požiarnik Sam, Bob staviteľ, Mašinka Tomáš a iné.

Aktuálna ponuka balíka Smart pre slovenských klientov:

DAJTO HD, DOMA HD, JOJ PLUS HD, Markiza +1 HD, Markiza HD, Nova International, Prima PLUS HD, RTVS SPORT HD, TV JOJ +1 HD, TV JOJ HD, WAU HD, Barrandov Krimi, CNN Prima News HD, CS Mystery, CT D/art HD, CT 1 HD, CT 1 JM HD, CT 1 SM HD, CT 2 HD, CT 3 HD, CT sport HD, Dvojka HD, Filmbox, INSIGHT TV HD INT (19,2°E), Jednotka HD, Kino Barrandov, Mnam TV, Prima COOL HD, Prima KRIMI, Prima Love HD, Prima MAX HD, Prima STAR, Prima Show, Prima ZOOM HD, RTVS 24 HD, Retro Music TV, Senzi, Skylink 7, Slager Muzika, Slager Original, TA3 HD, TV Barrandov HD, Travel XP HD, AXN CZ, Arena Sport 1 HD, CANAL+ Domo, CS Film, CS History, CS Horror, Film Europe+ HD, Filmbox Stars, Hobby TV, JOJ Sport HD, Jojko, Leo TV (22-06), MTV Europe CZ, Minimax, Minimax SK, Nickelodeon CZ, Sport 5, UP NETWORK CZ, Viasat Explore, duck TV, AXN Black, AXN White, Epic Drama HD, Film+ HD, Film+ SK, Fishing and Hunting, JOJ Cinema +1 HD, JOJ Cinema HD, JimJam CZ, Jojko, LALA TV, Nat Geo HD CZ, Nick Jr Czech, Nicktoons CZ, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Penthouse Gold CZ, Slagr Premium HD, Sport 1 HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Vixen HD + ďalšie nekódované (FTA) stanice ako napr. CT 24 HD, Ocko Star, Ocko TV, REBEL, RELAX, TV Lux HD, TV Noe HD, TV8 HD, regionalnitelevize.cz a ďalšie.

Technické parametre pre príjem JimJam CZ :
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 12012 MHz
Polarizácia: V
FEC: 2/3
SR: 29900
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: JimJam CZ
Provider: M7 Group
Video formát: MPEG-4
Kódovanie: 0624 (Irdeto), 0500 (Viaccess), 0D96 (Cryptoworks), 0B02 (Conax), 0653 (Irdeto), 181D (Nagravision)
Programová pozícia: 161

PIDy:
Video PID: 2501
Audio PID: 2511
Audio stopy: 2511 cze (MPEG), 2512 eng (MPEG), 2513 hun (MPEG)
PCR PID: 2501
PMT PID: 2500
TSID: 3216
0NID: 0003
SID: 15415
TXT: Nie
HbbTV: Nie
DVB a TXT titulky: Nie

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Chcú, aby si zákazníci predplácali SMART miesto MINY. Časom budú možno chcieť, aby všetci prechádzali na MULTI. Predpokladám, že o niekoľko rokov zrušia MINY a najnižší bude SMART…
  PS: Ja som mal záujem o MULTI kedysi, keď ešte bola česká MTV CZ a Skylink základ bol zadarmo. Vtedy bola totiž zakódovaná nemecká MTV Germany. To ale boli iné časy, neplatená MTV prakticky neexistovala, platená MTV CZ bola oveľa lepšia, než táto MTV Europe. Teraz je neplatená MTV Germany späť a je oveľa lepšia, než tá platená s nonstop lifestylom. Navyše Skylink ma naštval vyradením MTV Hits, Dance, Rocks. A samozrejme neustálym zvyšovaním poplatku, pričom už jeho zavedenie ma naštvalo. Ale akceptoval som to, ale to neustále zvyšovanie až na 5.80€ ma dostalo natoľko, že som povedal dosť a Skylink som definitívne zrušil. Teraz mám ANTIK SAT a som spokojný. Zadarmo to už nebude, ale aspoň tá cena, za ktorú to mám vopred predplatené je nižšia ako úvodný SP Skylink. Keby predsa len, tak zadarmo je ešte RTVS karta. Tá by mohla ostať snáď navždy zadarmo ako pôvodne mal Skylink…

  1. @ Zákazník 26.04.2022 o 20:56 :

   V celém balíku Mini je za mne kromě Jojka (případně eště aj Minimaxu) a Film Europe+ HD sesbíraný jen ten největší nesledovatelný odpad a hnoj z nabídky Skylinku!

   Za mne je výhodnější platit balík Film Europe se dvěma stanicema (Film Europe+ HD a film Europe HD) než to otřesné Mini pokud nejsou potřebné stanice prom děcka.

 2. Zákazník výborne napísané, moja reč máš úplnú pravdu

 3. Tak Smart bol dobrý keď boli Eurosporty ale tie sa uz asi nevrátia.
  @Zakaznik, Skylink bol zo začiatku celkom dobrý ale potom oklamal ľudí ze navždy zadarmo ten Grátis bol Podvod na zákazníkov. Najprv doživotne zadarmo a teraz základ uz skoro 6€ Mesačne. A stále viac programov v SD rozlíšení ako v HD aj Novu vypli na SR. Zo začiatku to nikomu nevadilo. Mal nam dať tiez Novu a bol by kľud. Zo začiatku mi Skylink vyhovoval ešte za Tiaž Towercomu. Ten ceny nedvihal uvidíme čo vymysli Canal + od leta.

  1. Kvôli jednému detskému kanálu si minimum ľudí predplatí Smart. Aj v Mini sú detské programy. Skôr viac ľudí od Skylinku odíde keď opäť zdraželi najnižší balík.
   Novu pridať nemôžu lebo Nova k tomu nedá súhlas, je to u všetkých SK providerov tak, niet sa na čo sťažovať. Jedine u Skylinku sa to dá polahky zrealizovať CZ regiónom.
   Towercom len ryzoval, keď dosiahol strop v počte nových zákazníkov tak to predal inak by musel urobiť to isté čo Skylink, zaviesť poplatok.

  2. @ Zetor25 27.04.2022 o 16:41 :

   Nejnižší balík se základem není „uz skoro 6€ Mesačne“ ale až od 6,90 Euro.

 4. @Peter len sa netež keď ti dajú Nagru tak budeš mať po sharingu.
  Inak Trojka sa ma vrátiť koncom mája, RTVS 24 bude 5 trvalý kanál. Snáď to vydrží aspoň 5 rokov.len pre informáciu.

  1. Inak s tým, že bude trojka na samostatnej pozícii sa naskytá otázka, či bude aj v balíku ANTIK SAT pre začiatok, alebo len v tom novom začiatok za 3.90€. Tiež otázka, či bude aj na satelite Eutelsat 16E alebo len cez net… Ale RTVS komplet patrí do základného balíka, teda môj názor, že mala by byť v balíku pre začiatok, ale uvidíme, ako to ANTIK porieši.

  2. @Zetor25 :
   Nasadenie Nagry by davalo zmysel pred zaciatkom anglickej futbalovel ligy, ale plosne to nasadit pre vsetkych klientov je uz asi trochu neskoro ci? Nejaky Canal Sport program by mali v testovacej prevadzke spustit niekedy v lete, nasledne zaciatok ligy uz naostro.
   Za par mesiacov to asi nestihnu, ci? Len sa pytam, neviem ako sa nasadzuje novy system.

  3. Mne Trojka viac chýba (dá) ako Dvadsaťštvorka (už dávnejšie nepozerám, pre mňa zbytočnosť, ak by dali dokumenty, tak by bolo ako-tak pozerateľné).

 5. somInyPeter tak ako píšeš nagru mali dat skôr teraz je uz neskoro. Mali to dat od začiatku ak chceli zamedziť zdieľaniu kariet. Ale prišlo to až teraz čiže je to neskoro. Ale uvidme aky osud bude CRW a Irdeta. Len je otázkou od akého balika to bude.

  1. @ Zetor25 28.04.2022 o 8:58 :

   Běž někam s tojima žvástama o tom že by měla byt Nagra u Skylinku pro všecky. Vidím že jsi ten samý exot jak ten Jarin,

   Jakmile Skylink odpojí karty CW neboIrdeto a budou potřeba jem moduly atak s ním okamžitě končím protože mě nebude nikdo buzerovat a omezovat v tom jestli si budu moct nahrávat třeba ze čtyřech nebo více stanic a podobně. Peníze jsou moje a ze ně nebude nikdo a v ničem omezovat!!! Nagra a podobně si mají nově nasadit jen na předražené nově zařazené prémiové stanice se sportem pro sportovní maniaky podobně!

  2. @ Zdenek
   Nejak si sa rozohnil 🙂 Skylink urobi ako uzna za vhodne a ako vieme z minulosti velmi ohlad na nazory zakaznikov neberu.

 6. @ somInyPeter 28.04.2022 o 17:32 :

  Každý správný podnikatel a to hlavně ve sužbách a v obchodě se má řídit heslem „Náš zákazník, náš pán“! Pokud nebudou brat ohled na zákazníka tak to ůžou za chvíli zabalit až jim skoro všichni utečou jestli to nedovedeš pochopit. Pokud to nechápeš tak náklady na šíření stanic mají pořád stejné a je jedno jestli mají jen deset zákazníku a nebo třeba milión, co je na to nepochopitelné. Ti to podnikatelé by se měli chovat jak Baťa který nebyl jen nenažraný a v prvé řadě jen nehrabal ve velkém pod sebe a šel na to chytře. Konkurence je dost a nějaký Skylink a podobně mě rozhodně vydírat nebude a já nebudu skákat jak on bude pískat!!! Je velmi lehké zákazníka ztratit a pak je následně opravdu velký problém ho nalákat aby se vrátil zpět od konkurence. Nyní asi nějaký den nazpět na Parabole Jarin bečal jak malé děcko a podle jeho žvástů bylo mezi řádky vidět jak už M7 v CZ a SK mele z posledního a že mají vyšší náklady než zisky když postupně a jistě čím dál ví ztrácí zákazníky.

  1. Keď nasadili layer2b, tiež si tým nijako nepomohli, iba naštvali bonitných zákazníkov s drahými viactunerovými prijímačmi. Takže s Nagrou to asi bude podobné. Nemôžeš očakávať, že sa budú správať rozumne.

  2. @Zdenek:
   Len klidek, nadych vydych. Ja to chapem velmi dobre. Napriek tomu si Skylink urobi ako on uzna za vhodne.

 7. Zdenek tak CRW uz malo byť vypnuté dávno,, ja som nepísal že nagra bude pre všetkých len Premier League by mohla byť od Viacess a Nagra Skylink sam tvrdil že chce zabrániť sharingu. Tak čakám že časom všetky služby od Canal + bude mať Nagru. Kvôli sharingu. Mozno sa to časom udeje. A exot nie som.

Komentáre už nie sú povolené.