Reklama

Osemfinále mládežníckej Ligy majstrov naživo na Dajto a Voyo

Futbalisti MŠK Žilina U19 dosiahli historický úspech, ktorý sa ešte žiadnemu slovenskému tímu nepodaril. V mládežníckej Lige majstrov, po tom ako vyradili slávny taliansky veľkoklub Inter Miláno, postúpili už do osemfinále. V boji o najlepšiu osmičku bude ich súperom rakúsky veľkoklub FC Salzburg. Pravidelný účastník najprestížnejšej mládežníckej súťaže v poslednom skončenom ročníku pred dvomi rokmi podľahol až v semifinále neskoršiemu šampiónovi z Realu Madrid.
Pokračovanie nižšie:

Som rád, že divákom môžeme sprostredkovať tento historický úspech slovenského futbalu. Už dnes je osemfinálový súboj mládežníckej Ligy majstrov, v ktorom sa predstavia mladé žilinské talenty proti rovesníkom z rakúskeho Salzburgu, vypredaný v rámci aktuálne platných pandemických opatrení. Verím, že to bude skvelý futbalový zážitok nielen pre 5250 divákov na štadióne v Žiline, ale aj pre tých, ktorí si ho môžu pozrieť na Dajto a streamovacej platforme Voyo,“ povedal šéfredaktor športu skupiny Markíza Martin Lisý.

Úvodný výkop atraktívneho zápasu UEFA Youth League: MŠK Žilina – FC Salzburg je naplánovaný na stredu 2. marca 2022 o 16:30 hod., v priamom prenose ho odvysielajú televízia Dajto a streamovacia služba VOYO od 16:25 hod. Stretnutie bude komentovať Marek Arpáš spoločne s bývalým slovenským futbalistom a trénerom Vladimírom Goffom. Pozápasové reakcie divákom sprostredkuje redaktor Adam Lehocký.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Prečo máte vypnutú diskusiu k článku vyradenia ruských tv ??? SledovanieTV nemá v ponuke ruský balík už od 25.2. ste trochu pozadu…

    1. preto, lebo by ste sa tu chodili miesto diskutovania len hadat…kazdy na SR ma zrazu patent na pravdu a rozum, napisem ti to ja, lebo redakcia to z principu nespravi. Neni zac.

Komentáre už nie sú povolené.