Reklama

DIGI TV ruší pobočky v dvoch väčších mestách

Operátor DIGI Slovakia zruší v rámci Slovenska dve svoje pobočky. Konkrétne ide o pobočky v mestách Nitra (zrušená 14.1.2022) a Poprad (bude zrušená 11.2.2022), ktoré fungovali niekoľko rokov. Dôvod ich zrušenia operátor oficiálne neuvádza, ide však o mestá, kde DIGI TV neposkytuje káblovú ani internetovú službu. Obe pobočky tak slúžili viacmennej iba pre klientov satelitnej TV.
Pokračovanie nižšie:

Klienti, ktorí využívali dotknuté pobočky môžu využiť pre ďalšiu komunikáciu s operátorom zákaznícku linku. Pre aktivácie a deaktivácie služieb je dostupné e-konto. Koncové zariadenia je možné vrátiť v iných pobočkách DIGI Slovakia alebo ich môžu klienti vrátiť poštou či kuriérom na adresu bratislavskej pobočky (Romanova č.5).

Po zrušení pobočiek v Nitre a Poprade ponecháva DIGI svoje pobočky aj naďalej v mestách Bratislava, Brezno, Handlová, Komárno, Košice, Prievidza, Ružomberok, Senica, Šaľa a Žiar nad Hronom.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. No toje smutné lebo keby pridali nové programi ako H2 HD, CINEMAX 1.2 HD .

 2. Veď vidíš, že to čo robia (zatváranie pobočiek) je kvôli znižovaniu nákladov. Aby boli ako tak v plusových číslach musia buď znížiť náklady alebo zvýšiť ceny. Na pridávanie nových staníc nie je priestor bez zvyšovania cien, ak nechcu skončiť v mínuse.

  1. Vlastníkom DiGi TV je Telekom. Tie ich prijímače sú už dávno zhodné s prijímačmi pre Mágio sat.
   Nechápem, načo to majú ešte stále takto rozdelené. Všetky ich služby, vrátane DiGi TV, mali už dávno riešiť pobočky Telekomu.

 3. Nech ponukne GIGi na satelite jednu poziciu gratis pre regionalny obsah. / Regionalky ho vytvoria spolocne / Aj to by potesilo divakov, aby mali aj regionalne informacie.

  1. J.Č. načo by pridávali joj šport, RTVS sport úplne pokrýva potreby !

  2. Sú zákazníci ktorý to pýtajú a Telekom je sne to pridať

  3. @Brumty stačilo by taky kanál aký majú Česi, Regionálnitelevize.cz, po prípade Teraz je nový kanál v Nemecku kde to platia rôzne regionálne televízie z jedného regiónu. Ten TV Patriot nebol zlý nápad.

 4. Regionalky sa vedia pospajat, no Skylink pyta 15.000 euro a Digi asi 8.000 euro mesacne, a to je velmi vela.

  1. Ale veď nemusia ísť cez Skylink. Regionalky nepotrebujú kodovat, stačí vytvoriť program a ten poslať komukoľvek kto má zabukovanu kapacitu na družici. Ale asi to nie je také jednoduché a ani cenovo to nebude až taký rozdiel. Naviac pár regionalok vysiela cez Fotelku, ale aj u iných iptv operátorov. Často majú aj vlastné streamy čo im stačí, naviac nemajú peniaze. Nezávidím im.

 5. Mas pravdu, asi tak , je to pravda. Regionalky sa snazia prezit z toho co maju, no trpi tym vyroba. Takmer vsetky kampane zozeru celoplosky, napr.
  z kampane na ockovanie, ktora stala udajne 6 mil euro, regionalky nedostali ani cent. A prave regionalky sleduju hlavne starsi divaci.

Komentáre už nie sú povolené.