Reklama

Towercom končí s poskytovaním video služby otta

Telekomunikačný operátor Towercom dnes oznámil zákazníkom video služby otta, že končí s jej poskytovaním. „Dovoľujeme si Vás touto cestou informovať o ukončení poskytovania služby otta k 31.12.2021 z dôvodu technickej neuskutočniteľnosti ďalšieho poskytovania tejto služby,“ informuje svojich klientov Towercom.
Pokračovanie nižšie:

Súčasní predplatitelia môžu službu využívať ešte do 31. decembra 2021. „Vaše predplatné bude ešte pred ukončením služby vyčerpané, nové už nebudeme požadovať a súhlas s inkasom platieb z karty Vám bude automaticky ukončený. Prípadné preplatky Vám budú vrátené na Vašu kartu, ktorú ste zadali pri registrácii,“ uvádza ďalej operátor.

Videopožičovňa otta ponúka približne 500 filmových titulov domácej aj zahraničnej produkcie, kvalitné európske filmy ako aj obľúbenú slovenskú a českú klasiku. K dispozícii je navyše aj živé vysielanie a archív vybraných televíznych kanálov (Markíza, TV JOJ, PLUS, WAU, Prima Cool, Jednotka a Dvojka). Štandardná cena služby je 4,99 € mesačne. K jednému užívateľskému kontu je možné priradiť až 5 používateľov, ktorí môžu službu využívať na maximálne desiatich zariadeniach. Služba odštartovala v máji 2018.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. škoda , že Towercom končí s poskytovaním video služby OTTA .

  1. Stejně to nešlo využívat na Moravě. Byly sami proti sobě že to blokovali mimo území Slovenska oproti konkurenčním platformám. Např. Skylink Live SK lze využívat ne celém území EU!

  1. @ Fero 30.11.2021 o 19:45 :

   Tak to bude opravdu super kvalita Trojky HD a RTVS Šport HD pokud budou společně na 23,5°E 12363 V na pozicích po původní Trojce SD kde je datový tok od 1,5 do 2,5 Mbit/s a po TV 8 HD kde pevný datový tok 3.3 Mbit/s. Takže pro dva HD kanály tím pádem pak bude jen společný datový tok 5,3 Mbit/s což bude na jednu stanici průměrně 2,65 Mbit/s. Opravdu super a druhé straně se už do MUXu 3 při datovém toku 17 Mbit/s už nevejdou čtyři stanice kde by byl na jednu stanici průměrný datový tok 4,25 Mbit/s.

  1. Ten tam je ved na nom ide ta3 do konca mesiaca potom neviem co daju na december mozno zase joj cinema.

  2. @Vectra,tento mesiac pôjde voľne AMC a čo sa týka toho otta,sa divím že to niekto mal aj predplatené.Ja osobne mám Hard disk a mám na ňom aj 4K filmy nielen HD,keď máš net,stiahneš si čo chceš a pozeráš kedy chceš,nepotrebuješ pozerať reklamy prerušované filmom.

  3. @Drevený, kto je Peter? Ak by bol záujem o Otta okrem teba,tak to nerušia a teraz na dvbt-hu,aktuálne okrem Discovery ide tiež voľne Tv Paprika,tá pôjde do 12.decembra.

 2. @ Vectra

  TA3 HD v MUXu 2 je na pevné pozici nastálo (momentálně jen na měsíc nekódovaný) a není na pozici promokanálu který jež už definitivně zrušený a místo něho je napevno Sport 2 v SD pro Plustelku.

Komentáre už nie sú povolené.