Reklama

Plustelka s vynoveným webom a logom

Telekomunikačná spoločnosť Towercom, ktorá je pre mnohých známa najmä ako prevádzkovateľ celoplošných DVB-T/T2 a DAB+ vysielačov na Slovensku, spustila vynovenú webovú stránku svojej terestriálnej platformy Plustelka. Okrem toho zmenou prešlo aj samotné logo platformy. Zákaznícka zóna zostala v pôvodnom šate.
Pokračovanie nižšie:

Nové stránky platformy Plustelka sú plne responzívne, to znamená, že sú optimalizované nielen pre PC, ale aj mobilné zariadenia ako smartfóny či tablety. Na webe nájdu návštevníci základné informácie o Plustelke, aktuálnu ponuku platformy, zoznam predajcov či TV tipy. K dispozícii je aj možnosť si jednoducho overiť dostupnosť služby zadaním lokality.

Nové logo platformy Plustelka

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Keď už sa pustili do redizajnu webu, tak mohli tam dať aspoň aktuálne zoznamy regionálnych vysielačov. Prípadne mohli sprevádzkovať aj mapy pokrytia pre jednotlivé muxy a interaktívnu mapu pokrytia, ktorá odkazuje na nefunčný web cezantenu.sk.
  Či načo, veď aj tak to nikto nepozerá!?

  1. Každý má iné nároky. Mne Plustelka vyhovuje. Nepotrebujem 100 programov, tv nepozerám často. Kvalita Hd programov je na mojej 40 v poriadku , ale SD programy by mali byť vylepšiť , ale to sa snáď s Hevc vyrieši.

 2. Nový web je super, chválim. Ja mám plustelku a som spokojný kvalita obrazu je skvelá neviem či som niekde lepší obraz videl ako u plustelky, taktiež sú minimálne výpadky signálu, nie ako u iných operátorov.

  1. Plustelku si Robo, nikdy zaplatenu nemal! Pretoze ako vtip je Tvoj prispevok dobry 😀 Realne vsak sa SD tv stanice PLUSTEKY na prijimaci od velkosti uhlopriecky 65″ a viac, pozerat nedaju! HD tv stanice su obrazovo dobre, avsak s vybornymi HD stanicami DIGI SK sa nedaju ani len porovnat…

  2. Robo…Ty mas este asi crt tekevizor .Plustelka SD stanice su mazanica.O HD sa nebavme to si asi este nevidel HD.Tam maju tak nizky datovy tok ze pri rychlich scenach sa to kockuje rozmazava.Za 3.90€ si zaplat app Antik a tam mas tolko stanic a v HD ze plustelku zrusis do minuty.

 3. @Redakcia Hm, všimol som si, že JOJ Šport už uvádzajú do ponuky platenej Plustelky. Už sa nenachádza medzi voľnými stanicami.

 4. 5er95BB všimol som si , že zas Plustelka na ich internetovej stránke presunula Joj šport HD z platenej programovej ponuky do voľného vysielania cez anténu .

 5. Tí čo Plustelke vynovili web tak by ešte mali upraviť jeden detajl .

  Klikám na položku – Vaše obľúbené Tv programy a prekrýva – slovo loga zákaznícka zona – logo (X) na zatváranie okna vaše obľúbené Tv programy . Treba to posunúť .

 6. Hej , tá fialová bola lepšia , ale aspoň fialovu nechali na internetovej stranke plustelky tú zákaznícku zonu .

 7. Ja neviem,ale teraz som pozeral a Joj šport je uvedená voľne,cez anténu a nie v Plustelke!

 8. Plustelku platiť kvôli čomu? Kvôli novému web designu? Nezmysel! Plustelka zato čo ponúka je drahá. To už je kvalitou obrazu, svojim portfóliom aj finačne výhodnejší, Antik Sat…

 9. Neviete kedy sa pusti už Polsky Multiplex 5 v meste Zabrze,lebo stale ešte nič.Aj tak tam cez DVBT 2 ide celkovo 78 programov a mali by pribudnut 5 Polskych a jeden cesky Prima ? Ale zatial co v Cesku pracuju i v Polsku dobre na tom až na Mux CZ 24.Tu na Slovensku bieda v Zilinskom kraji by mala ist v Cadcianskom okrese zosilnit signal na cely region Mux 25 Cadca,alebo urobit novy Mux pre Turzovku a okolie a dat tam Tv Severka,Tv Raj,Tv Romania a nejake dalšie.

 10. Keby radšej zlepšili pokrytie MUX 1, sú na ňom verejnoprávne HD programy a tiež voľné (TV Lux, JOJ šport), ktoré v mnohých obciach nie je možné sledovať. Nech to buď presunú do MUX 2 a MUX 3, alebo dajú vykrývače aj pre MUX1.

Komentáre už nie sú povolené.