Reklama

Testy spustila Nova Lady a Nova 2 sa zmenila na Nova Fun

V pondelok 20. septembra sa zmenil televízny kanál Nova 2 na Nova Fun. Nedošlo však len k zmene názvu, ale aj zameraniu. Nová stanica sa chce viac sústrediť na mladších divákov. V programe sa však budú objavovať aj seriály známe z Nova 2, napr. Priatelia, Teória veľkého tresku či Dva a pol chlapa.
Pokračovanie nižšie:

Nova Fun je dostupná všade tam, kde bola doteraz stanica Nova 2, teda u vybraných českých operátorov, ako aj voľne v DVB-T2 multiplexe 24. Slovenskí operátori stanicu mať v ponuke nemôžu, vzhľadom k tomu, že im vysielateľ nedá súhlas na šírenie z dôvodu autorských práv.

Ďalšou pripravovanou novinkou skupiny Nova bude stanica Nova Lady, ktorá odštartuje 18. októbra 2021. Divákom prinesie mix českých a zahraničných romantických seriálov, filmov a reality šou. Ako nás informoval čitateľ Zdenek, technické testy Nova Lady sa už objavili v českom DVB-T2 multiplexe 24. Na programovej pozícii môžu vidieť diváci promo smyčku, ktorá je šírená voľne (FTA).

Program oboch nových českých staníc budete môcť nájsť už tradične v sekcii TV Program.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Jen se ptám, kdy na Slovensku začnou plnit dvb-t 2 stanicemi zdarma??? Už by to rychlé chtělo začít, protože konkurence nikdy nespí. Tak šup šup.

    1. Tak to by som netvrdil. Napríklad ja sledujem MTV, vyhovuje mi viac, ako rádia, aj ako streaming. Nemecká MTV je ideálna a potom ešte MTV Live. Slovenské rádiá sú o ničom, kvôli kvótam. Ešte sú zahraničné, u mňa najčastejšie maďarské. A streaming treba hľadať alebo zostavovať playlist a tie odporúčania sú často na menej známych umelcov, ako v rádiách alebo na MTV. A je to iné, ako lineárne TV alebo rádiá. A ja mám rád, keď nemusím hľadať, čo si pozrieť, ale že len preklikávam programy a niečo sa nájde. A potom si niečo pozriem. Napríklad súťaže ako čo ja viem, alebo dobré vedieť, prípadne záhady tela, alebo najnovšie aj byť zdravý je výhra.

  2. Naozaj by ma zaujímala sledovanosť týchto tv úkazov

  3. Promo smyčka je vysílána bez staničního loga.Programová pozice TEST2 má zapojen obraz i zvuk bez obsahu,na této pozici začne vysílat PRIMA SHOW.Na pozici TEST1již vysílá PRIMA STAR.

  4. „Jen tak! – Tu na Slovensku v tomto kapitalizme nikto nič ti nedá zadarmo . Televizie vo formáte SD – kvalite na to sa pozerať nedá a ani na tie sukromne tv sa pozerať nedá to je samá reklama všetko je to fekálny výplach . Ja uznávam telky kde cez filmy nie su reklamy . Tu sme na slovensku za vami čechmi vo všetkom 100 rokov za opicami . Od úradu v Bratislave záleži kedy daju povolenia na vysielanie .

    1. Pro BMX, tak zlí to snad nebude. No neboj ono bude o reklamu velký zájem, tak aby to volný vysílání nezačalo brzy vysílat vice programu všech žánrů a nevrátila se i markiza. Vím že momentálně je to útopie aby se vrátila markiza do dvbt -2, to byste museli prvně vyhazet všechny talíře. Jinak se nic nezmění kvůli 15 % obyvatel který realně sledují tv pozemní dvbt-2 vysílaní. Jinak by to bylo jako u nás v ČR. Kdyz by odesla tv nova z dvbt-2 realne by prisli o 50% mozná 40 ℅ trzeb z reklamy. Pocitam ze by nejakych 10 ℅ preslo jinam a nebo by se bez tv nova obesli. Osobne na tv kouknem obcas. Zdravím všechny Slováky. Ať se daří.

    2. BMX a ty pracuješ zadarmo? Alebo existuje nejaký kapitalizmus, kde funguje ekonomické perpetuum mobile a firmy poskytujú služby zadarmo? Za to, že telky cvičia s divákmi ako chcú (Markíza) a dávajú samé „fekálne výplachy“, si môžu diváci sami. A od „úradu v Bratislave“ vôbec nezávisí, že je tu málo FTA TV. Keď nikto nežiada o povolenie vysielať, úrady to povolenie nemajú komu dať, chápeš?

Komentáre už nie sú povolené.