Reklama

Skylink TV pre Orange – nová satelitná služba

Orange dnes do portfólia pridáva novú satelitnú televíznu službu Skylink TV pre Orange, ktorá bude poskytovať služby z družice Astra 3B (23,5°E). Nová služba postupne nahradí doterajšiu Orange TV cez satelit z družice Eutelsat 16A (16°E) a bude pevnou súčasťou portfólia televíznych služieb, ktoré Orange zákazníkom ponúka. Počas prvých dvoch týždňov bude služba dostupná primárne pre existujúcich satelitných zákazníkov, ktorí môžu výhodne prejsť na Orange TV cez kábel (ak sú v pokrytí fixnej televízie) alebo na novú Skylink TV pre Orange. Zákazník pritom nemusí nič proaktívne riešiť, Orange svojich existujúcich zákazníkov postupne s výhodnou ponukou oslovuje sám. Zákazník nezaplatí žiadne poplatky spojené s ukončením služby alebo zriadením novej služby. Noví zákazníci si budú novinku z portfólia zakúpiť od 6. októbra 2021.
Pokračovanie nižšie:

Do budúcna sa plánujeme zamerať najmä na televízne služby, ktoré nám umožňujú poskytovať bohatší obsah s vyššou pridanou hodnotou pre zákazníka. Zároveň však chceme, aby mal v Orangei každý zákazník k dispozícii kompletné portfólio služieb, z ktorých si vie vybrať bez ohľadu na to, v akej lokalite býva. Preto sme sa začiatkom roka síce rozhodli prestať predávať našu vlastnú Orange TV cez satelit, a zároveň zvoliť iný koncept poskytovania satelitnej televíznej služby. Som rád, že v ponuke za taký krátky čas pribudla úplne nová služba, ktorú budeme poskytovať na báze partnerstva so spoločnosťou Canal+. Spolu s našou dlhodobou orientáciou na poskytovanie konvergentných služieb to znamená, že v Orangei budú môcť zákazníci bez ohľadu na lokalitu získať nielen kvalitné hlasové, internetové a televízne služby, ale k nim aj množstvo ďalších výhod,“ približuje rozhodnutie Martin Hromkovič, riaditeľ úseku B2C marketingu a značky v Orangei.

Skylink TV pre Orange obsahovo kopíruje štandardnú ponuku Skylink-u, v Orangei ju však zákazníci môžu získať s výhodami – v kombinácii s ďalšími službami totiž môže zákazník dostať zľavy na mesačné poplatky za televíziu i doplnkové balíčky, inštaláciu a inštalačné balíčky môže mať už od 20 eur, ale získať môže aj zľavu na mesačný poplatok za svoj internetový paušál. Pri spojení služieb do Love, samozrejme, navyše získa aj všetky aktuálne Love benefity.

Výhody kombinácie s ďalšou službou od Orangeu
Ak sa zákazník rozhodne spojiť si novú satelitnú službu s hlasovým alebo fixným internetovým paušálom od Orangeu, získa zľavy na mesačný poplatok nielen za televízny paušál, ale aj doplnkové TV balíčky, a to až do výšky 20 %.

BalíkMiniSmartMultiKombiKomplet
Počet programov6787102119128
Poplatok za mesiac5,34 €9,01 €11,61 €14,31 €40,50 €
Doplnkový balíčekPoplatok za mesiac
HBO (vrátane HBO GO)7,12 €
HBO Max (vrátane Cinemax a HBO GO)8,72 €
Maďarský balíček (32 programov)1,59 €
MAN-X8,32 €
Exxtra7,76 €
Druhá a tretia karta2,96 € za každú kartu

Okrem toho pri kombinácii satelitnej služby s hlasovým alebo fixným internetovým paušálom získa zákazník aj výhodnú cenu inštalácie technikom – iba 10 € a výhodnejšie tiež môže získať aj inštalačný balík – už od 10 eur.
Pre zákazníkov, ktorí si novú satelitnú službu dokúpia k fixnému internetu je zároveň pripravená zľava z mesačného poplatku za internet až do 2 eur (podľa internetového programu).

Najviac výhod a zliav získa zákazník, ktorý si novú Skylink TV pre Orange spojí do Love. V spojení s hlasovým paušálom a zároveň s fixným internetom tak okrem kvalitných služieb získava navyše aj aktuálne LOVE benefity:
– vyššiu dotáciu na zariadenie alebo zľavu z mesačného poplatku,
– a 3 GB dát mesačne navyše k dátam v hlasovom paušále.

Ak sa zákazník rozhodne využívať Skylink TV pre Orange samostatne a nespojí si ju s inými službami od Orangeu, získa ju za štandardnú cenu od 5,80 eur mesačne bez akýchkoľvek ďalších výhod. Najnižší paušál Mini stojí 5,80 eura na mesiac, najvyšší Komplet bude zákazníka stáť 45 eur na mesiac.

TV paušálMiniSmartMultiKombiKomplet
Počet programov6787102119128
Mesačný poplatok (EUR)5,80 €9,90 €12,90 €15,90 €45 €
Prenájom STB (Kaon MZ-52)2 €2 € 2 € 2 € 2 €
Druhá a tretia karta3,70 eur mesačne za každú kartu3,70 eur mesačne za každú kartu3,70 eur mesačne za každú kartu3,70 eur mesačne za každú kartu3,70 eur mesačne za každú kartu
Inštalácia: Inštalácia technikom

Inštalačný kit (pre 1/2/3 TV)
119,60 €

40 €/60 €/ 80 €
119,60 €

40 €/60 €/ 80 €
119,60 €

40 €/60 €/ 80 €
119,60 €

40 €/60 €/ 80 €
119,60 €

40 €/60 €/ 80 €
Doplnkový TV balíčekCena za mesiac
HBO (vrátane prístupu do HBO GO)8,90 €
HBO Max (vrátane Cinemax a HBO GO prístupu)10,90
Maďarský balíček (32 programov)1,99 €
MAN-X10,40 €
Exxtra9,70 €

Programová ponuka Skylink TV pre Orange je identická s ponukou pre priamych zákazníkov Skylinku. Kompletnú programovú ponuku, aj s technickými parametrami pre príjem jednotlivých staníc, môžete nájsť v sekcii Frekvencie.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Bez Discovery networks, adios mučačos Orange. Končím.

  1. Skor ci neskor ich budu musiet pridat. Sezona noviniek este len zacne.

  2. Noze lacko, akych? Prezrad. Ta Orange akoze Canal+ ponuka je rebrandovany Skylink.

   A podla vsetkeho si Skylink vyratal, ze par ludi im koli Discovery (Eurosport) odislo, uz to maju zastabilizovane. Nizsie vydavky o Discovery, vyssie prijmi.
   Skylink na to nejde dobre, Canal+ ich kupil uz davno, odvtedy ziadne stavnate pridavky do rastra. Domo+ je ehm, velmi MALO.

  3. Peter, ty sa už konečne nauč písať slovensky…Pretože koli, sa píše kvôli 😀

  4. @ autistatmongoloido:
   Ja sa ti hlboko ospravedlnujem. Dufam, ze mi to odpustis. Sedlak.

  5. @ autistatmongoloido :

   Aj když su Moravák a nikdy sem sa neučil po slovensky, tak si myslím že ani ty sám neovládáš „slovenčinu na jednotku“. Podle mě je nejvíc slovenské „nauč sa písať po slovensky“ a ne „nauč sa písať slovensky“.

  6. Peter
   Ak je u Teba cca. vyše 5 tis. zákazníkov pár ľudí tak ok.

  7. Zdenek, máš pravdu na jednotku nie…Pretože zo slovenčiny som mal vždy dvojky 😀 Avšak to čo tu predvádza Peter, je nedostatočná známka jeho základnej školy!

  8. @ Igor: je jedno ci si ja myslim ze 5tisic je vela alebo malo. Ocividne je to jedno hlavne Skylinku. Ak by ich 5 tisic abonentov menej trapilo, tak s Discovery novu zmluvu podpisu.

  9. Tých 5k zrejme nebude konečné numero. Podľa toho čo viem sa mnoho zákazníkov Skylinku rozhodlo, že vydržia, kým im „dobehne“ zaplatené obdobie a až potom skončia so Skylinkom.

  10. @Ceteris paribus
   Tych 5 tisic sa tyka slovenskych kariet. V CR neviem kolko kariet bolo vypnutych po zmenach v programovej ponuke Skylinku.

 2. Ziaden futbal, ani len Premier sport ako ma Orange doteraz. Dovi

 3. Veď satelitnú televíziu v spolupráci s hentým falošným oberátorom už mali aj predtým. A nikto to nechcel, aj preto sa rozhodli spustiť vlastnú.
  Ale vlastne satelitná televízia je u „multiplatformových“ oberátorov v súčasnosti už len doplnková služba.

 4. Kedy ukončia šírenie z 16e vie niekto? Postrehol som iba že od dnes predávajú službu novým zákazníkom z 23,5e.

  1. Snáď nie tak skoro. ANTIK to bude musieť riešiť potom…

Komentáre už nie sú povolené.