Reklama

Skylink rozšíril videotéku o dve nové sekcie

V priebehu posledných týždňov boli do videotéky internetovej televízie Skylink Live TV pridané dve nové sekcie. Prvá z nich je Comedy Central, ktorá ponúka zábavný obsah. Dostupné sú tu pre užívateľov seriály ako Falošný Hollywood, Amyino plodné lono, Zvrhlé panstvo či Ugly Americans. Podľa našich zistení je obsah dostupný s českým audiom alebo titulkami. Druhou novinkou je sekcia pre deti z obsahu z dielne stanice Nickelodeon, ktorá aktuálne ponúka iba prvú sériu obľúbeného hudobného seriálu Škola ro(c)ku.

Vo videopožičovni internetovej služby Skylink Live TV môžu aktuálne nájsť užívatelia obsah nielen z Comedy Central či Nickelodeonu, ale aj od Filmboxu, National Geographic, Love Nature, Viasat World, Film Europe, AXN, AMC či detských staníc Minimax a JimJam. Nechýba ani obsah z exkluzívnych staníc Skylink 7 a Canal+ Domo.

Aplikácia Skylink Live TV je dostupná ako pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS a Android, tak aj pre vybrané Smart TV značky Samsung, LG, Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai, Orava alebo satelitné prijímače KAON MZ-102 či špeciálne boxy Tesla Mediabox QX4. Popri tom je možné službu využívať aj cez webové rozhranie na akomkoľvek PC.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

 1. Skylink nech sa radšej niekde strčí. Vraj navždy zadarmo 😀

  1. Pravda tak ako píšete stači si len zakúpiť kartu a navždy zadarmo pamätám

  2. sak ani vyp*covat sa zadarmo nemoes nikde, aj net si platis, necuduj sa 🙂

  3. Ale už nebudte trápni poniektorí s touto poznámkou… ja som so skylinkom spokojný a je určite lepší ako digi či magio… antik mám akurát v smart tv ako aplikáciu iptv, zadarmo 14 kanálov a cena ostatných síce bezkonkurenčná, ale bez archívu a bez kanálov film europe a aj tá aplikácia budí dojem lacnoty – čiže veľké mínus… o ničom

  4. Juro J: tá poznámka nie je trápna, naopak, je na mieste a je aktuálna – zakaždým, keď Slizlink so železnou pravidelnosťou každý rok znovu zvýši ceny. Takže keď si spokojný, v poriadku. Niekto je spokojný aj s tým, keď dostane lopatou cez držku. 😀

 2. @Juro J Čo si pil? Čo je na skylinku lepšie ako na digi?

  1. Juro J
   Lepší tv má lepší archív ako skylink live a majú tam všetký základné tv oproti live tv

  2. @ samo :

   U Skylinku je akurát dobré to že má jako jediný satelitní operátor kanály od Film Europe v HD kvalitě ne pouze v SD. Toto ale neplatí u kabelových operátorů v DVB-C a u IPTV poskytovatelů. Já mám u svojeho kabelového operátora stanice od Film Europe s datovým tokem okolo 8200 kbit/s u Film Europe + HD a 8700 kbit/s u Film Europe HD oproti Skylinku. Skylink nyní u Film Europe + HD datový tok okolo 2700 až 5200 kbit/s a u Film Europe HD datový tok okolo 1600 až 4600 kbit/s.

  3. @ samo :

   A k čemu je mi archív který nemá přesně ani těch celých 7 dní? Já si na HDD nahraji co chci a podívám se na to klidně aj za tři měsíce a nejsu omezován tím že se na to musím nejpozději podívat do týdne!!!

 3. na Skylinku je najlepsie to, ze sa da zrusit. 🙂 ja som zrusil. da sa aj inak 🙂

  1. @ peto :

   Zrušit sa dá kdykoliv každý operátor pokus neuzavřeš smlouvu se závazkem. Záleží jen na tobě jestli uzavřeš smlouvu se závazkem nebo bez. Nutí tě snad někdo s pistolí u hlavy aby jsi u operátorů uzavíral smlouvu se závazkem?

  2. Zdenek: asi si nepochopil iróniu. On tým nemyslel, že je Skylink bez viazanosti, ale že je na guvno, tak s ním skončil.

 4. Bude sa dat karta skylink zaplatit na 12 mesiacov naraz za vyhodnejsiu cenu? Napriklad multi balik za 79.90

  1. @ Jozef :

   Bohužel už ne a tuto možnost Skylink zrušil už na jaro. Možnost kdy si zaplatil při roční platbě předem na 12 měsíců dopředu zaplatil jen 11 plateb už opravdu není.

 5. Sky link pridáva TV stanice ktoré asi nikto nepozerá, ja osobne pozerám len cz stanice aj to len pridorode a o zvieratách keď si chcem pozrieť film tak si zapnem netflix

  1. Příroda je dobrá , ale lepší je venku. Není lepší se na nějaký hecování a nebo chválení co je a není lepší, vykašlat na tv a jít ven . Hodně času stejně na hlouposti není a v tv stěně nic zajímavého nedávají. Máte se spíše na vzájem vyměňovat zkušenosti a více se respektovat.

 6. Juraj Červenák
  Vyskúšal som aj lepší tv… ano, to je pravda a na niektorých staniciach majú dokonca 100 dňový archív, avšak dokumentárnych kanálov tam je málo a neboli tam stanice nat geo, nat geo wild a spektrum… na skylinku mám balík multi cez satelit, k tomu mám grátis live tv, kde majú archív už mnou spomínané stanice… filmy, najmä nočné si pozriem kedy chcem…. toto je u mňa plus…. skylink mám presne 13 rokov a meniť ho zatiaľ určite nemienim…. jedine čo sa mi z konkurencie pozdávalo je sledovanie.tv… ale to je čisto iptv, takže nie… iba ak by to bolo kombinované sat. príjmom

  1. Ano to je slabina lepší tv že nemajú zbylé tv ako discovery,amc atd. inak by boli 100% ný
   ale majú dotazník tak môžeš napísať čo chýba

 7. Da sa, mne každý rok volajú z čiech a mám dobrú cenu..

Komentáre už nie sú povolené.