Reklama

VIVA Russia v OTT službe Lepšia.TV

Do ponuky internetovej služby Lepšia.TV, ako aj českej Lepší.TV, pribudol dnes podľa našich zistení hudobný kanál VIVA Russia. Operátor ho šíri v HD kvalite a dostupný je aj archív vysielania na 7 dní spätne. Prístup k nemu majú všetci predplatitelia základného balíka Lepšia.TV.

VIVA Russia prináša vo vysielaní 24 hodín denne hudobné klipy od interpretov z celého sveta. Hlavný slogan kanálu znie: „Nič zbytočného – iba hudba“.

V tomto mesiaci je to už druhá novinka v ponuke internetovej služby. Prvou novinkou bol filmový kanál FilmBox Extra, ktorý nahradil dvojprogram CS Film a CS Horror.

Aktuálny zoznam staníc nielen Lepšia.TV je dostupný v sekcii IPTV/OTT, ktorú pravidelne aktualizujeme.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

 1. VIVA Russia sledujem aj ja. Cez Antik box. Prostredníctvom TV plugin v ANTIK IPTV.

  1. Potrebuješ vedieť IP adresu streamu. Máš možnosť inštalovať aplikácie? Ak áno, odporúčam VLC media player. A tam ten stream nahodiť. IP adresu streamu nájdeš na VK stránke VIVA Russia. Na VK stránku sa dostaneš cez stránku VIVA TV Russia:
   viva-russia.ru
   Klikneš na ikonu VK. Potom ideš na diskusie a klikneš na IPTV. Tam nájdeš playlist m3u alebo niečo také. Stiahneš a otvoríš v poznámkovom bloku. Tam nájdeš IP adresy streamov. Vyskúšaš, ktoré sú funkčné priamo vo VLC media playeri na PC a tá, ktorá pôjde, tú nahodíš do Android boxu.

  2. Môžeš skúsiť aj inú aplikáciu ako VLC media player, ale neviem, aké iné aplikácie tam na IPTV streamy sú. Poznám najmä VLC, to je všade. Ale viem, že sú aj iné. Ešte ak máš ANTIK TV, tak môžeš použiť aj ANTIK TV plugin, ale je to na tebe, čo ti viac vyhovuje…

 2. Hlavne ze Viva Russia je vlastne nelegalna. Nema nic spolocne s vivou.

  1. Mal by sa zaviesť zákon, že práva na značku by sa mali odoberať, ak jej majiteľ ju cielene „zakopáva“ (ako napríklad VIVA), aby danú značku (ktorá má potenciál, no majiteľ už ju nechce využívať) mohol využívať niekto iný a majiteľ ju cielene neblokoval len kvôli rozšíreniu inej svojej značky (MTV) a prípadná VIVA pod iným majiteľom by mohla byť pre MTV konkurencia…
   PS: Potom by to na MTV aj inak vyzeralo, ako dnes, ak by bola VIVA pod iným majiteľom. Ak by každý sledoval VIVu, tak na MTV by určite chceli prevzať aspoň časť VIVA divákov, určite by na MTV išlo viac klipov a menej lifestylu a reality ako je tomu dnes…

  2. Ešteže niekto tú VIVu (hoc neoficiálne asi) vysiela, lebo ViacomCBS to asi neobnoví. A ešteže je to MTV Live HD – asi najlepší MTV kanál v súčasnosti (a samozrejme ešte MTV Germany je tiež celkom fajn len až príliš na oldies zamerané – celé popoludnie back for good a víkendové špeciály tiež často s oldies tématikou).

  3. Inak MTV Live HD má aj live interviews s umelcami a tiež hosted countdowns a ďalšie + live events samozrejme…
   Ešte je celkom fajn Totally 10s na MTV HITS
   A samozrejme aj VH1 – ale to je tiež dosť oldies a 00s zamerané v poslednom čase…

  4. K VH1:
   Mám zlé správy, VH1 končí. Po VIVA TV končí ďalší kanál, tentokrát VH1. Nateraz ostáva ešte v Taliansku, Dánsku a USA. V USA však vysiela vlastné reality programy. V Taliansku zatiaľ zastupuje MTV a MTV Music v free dvb-t TV. Možno to v dohľadnej dobe poriešia – MTV platené znenia na MTV+ a VH1 znenia na bezplatné MTV. Je to jedná z možností. Možno to bude inak. V Dánsku to možno ukončia úplne, alebo znenia na MTV Music, alebo MTV Hits, alebo ktovie ako, uvidíme. Zatiaľ však nič ešte neoznámili ohľadom VH1 v Taliansku a v Dánsku. Každopádne naše VH1 Europe končí a pôjde MTV 00s. V USA vzhľadom na vlastnú produkciu bude asi pokračovať, ale ktovie, možno sa nejako časom začlení do MTV…

Komentáre už nie sú povolené.