Reklama

Finále Ligy majstrov prinesú dnes naživo dve slovenské televízie

Slovenskí športoví fanúšikovia budú môcť sledovať súboj o titul najprestížnejšej klubovej súťaže so slovenským komentárom na dvoch platených programoch Orange Sport a TV Markíza. Dlho očakávané finále Ligy majstrov UEFA, v ktorom sa strednú dva anglické kluby – Manchester City a FC Chelsea, je naplánované dnes večer o 21:00 hod.. Markíza odštartuje prenos o 20:30, Orange Sport s predzápasovým štúdiom o polhodinu skôr.
Pokračovanie nižšie:

Súboj anglických tímov sa odohrá na 50-tisícovom Estádio do Dragão v Porte a do hľadiska sa dostane po 6-tisíc priaznivcov oboch finalistov.

Zatiaľ čo na Slovensku budú môcť diváci sledovať finále Ligy majstrov UEFA iba na platených programoch, v susedných krajinách tomu bude inak. Diváci totiž nájdu prenos aj na voľne dostupných verejnoprávnych kanáloch. V Českej republike to bude ČT 2, v Maďarsku M4 Sport, v Poľsku TVP 1 aj TVP Sport.

Verejnoprávne programy z okolitých štátov sú dostupné aj na Slovensku, a to vďaka presahu DVB-T/T2. Je teda len na samotnom divákovi, kde sa rozhodne prenos sledovať, a to aj bez prístupu k slovenským plateným programom.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Vtedy idú MS v hokeji, takže futbal si môže dať odpich.

  2. Posledný zápas LM pre orange sport potom zbohom ,goodbye 🙂

  3. No jasne, Markiza je plateny kanal 😀 zatoze kablovky zan platia, neznamena ze je plateny kedze kazda kablovka ho ma v zakladnom baliku.

    1. Ale markíza je platený kanál lebo nikde nevysiela ako FTA ale iba v platenom balíčku

  4. Na môžu si stačiť celé finále ligy majstrov do análu teraz keď sa celá liga nedala kde poriadne sledovať dúfam že tv narkóza na tom čo najviac prerobí

  5. Hokej si môže dať odpich. Toto je najprestižnejší zápas roka na klubovej úrovni. Svk Dánsko je jeden z mnohých 😉

  6. joj ta zavist, ale maju to zdarma, resp. len za nejake vsimne…neviem preco zelas zle markize, ktora na to nemal posledne tri roky exkluzivitu…drbnuta slovac

Komentáre už nie sú povolené.