Reklama

Dajto odvysiela viacero prípravných zápasov slovenskej hokejovej reprezentácie

Komerčná televízia Dajto prinesie divákom sériu piatich priamych prenosov z prípravných stretnutí slovenskej hokejovej reprezentácie. Tá sa prvý raz stretne po vyše roku, predchádzajúce akcie vrátane majstrovstiev sveta vo Švajčiarsku totiž zmarila pandémia koronavírusu.
Pokračovanie nižšie:

Oficiálna príprava nášho hokejového výberu odštartovala minulý týždeň v Piešťanoch a program zverencov trénera Craiga Ramsayho bude skutočne nabitý. Najprv ich preveria Lotyši a cez víkend 24. a 25. apríla 2021 sa predstavia v prípravnom dvojzápase s Nemeckom. Po druhom zápase s Nemeckom urobia tréneri zmeny v nominácii a tím sa opäť zíde v stredu 28. apríla. V druhom prípravnom bloku absolvujú ďalšie štyri prípravné stretnutia – dve s Rakúskom v Piešťanoch (1.-2. mája 2021) a dve proti Česku v Prahe (6.-7. mája 2021). Po nich tréneri uzavrú nomináciu na majstrovstvá sveta, ktoré sa tento rok uskutočnia v lotyšskej Rige.

Veľmi nás teší, že po odmlke spôsobenej pandémiou koronavírusu, budeme môcť divákom televízie Dajto opäť naživo sprostredkovať zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie. A verím, že porcia piatich súbojov nášho hokejového výberu divákom ponúkne ten pravý hokejový zážitok,“ povedal Martin Lisý, šéfredaktor športu TV Markíza.

Všetkými zápasmi bude divákov sprevádzať skúsený komentátor Marek Matušica. Diváci sa môžu tešiť aj na moderované štúdio, ktoré bude priamo z piešťanskej Easton arény uvádzať moderátor Miroslav Held.

Prehľad prenosov slovenskej hokejovej reprezentácie na Dajto:

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Dajto24.04.202119:55DAJTO V HOKEJI: SLOVENSKO – NEMECKO
Euro Hockey Challenge. Priamy prenos.
Dajto25.04.202115:40DAJTO V HOKEJI: SLOVENSKO – NEMECKO
Euro Hockey Challenge. Priamy prenos.
Dajto01.05.202119:55DAJTO V HOKEJI: SLOVENSKO – RAKÚSKO
Prípravný zápas pred MS v hokeji. Priamy prenos.
Dajto02.05.202119:55DAJTO V HOKEJI: SLOVENSKO – RAKÚSKO
Prípravný zápas pred MS v hokeji. Priamy prenos.
Dajto06.05.202117:00DAJTO V HOKEJI: ČESKO – SLOVENSKO
Prípravný zápas pred MS v hokeji. Priamy prenos.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

Komentáre už nie sú povolené.