Reklama

Lepšia.TV vrátila do ponuky športové kanály Nova Sport

Po približne týždni vrátila do ponuky internetová služba Lepšia.TV (Lepší.TV) športové kanály skupiny Nova. Predplatitelia základného balíka Lepšia.TV tak môžu opäť sledovať stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 vo vysokom rozlíšení (HD). Dostupný je tiež aj archív vysielania a to na 7 dní spätne.

Prevádzkovateľ služby Lepšia.TV vyradil stanice skupiny Nova zo slovenskej a českej ponuky po tom, čo sa nedohodol s vysielateľom na novej zmluve ohľadom ich šírenia. Ako sme však už informovali, rokovania s vysielateľom stále prebiehali a podľa všetkého nakoniec k dohode došlo. Aspoň čo sa týka športových staníc. Koncom februára totiž operátor vyradil aj programy Nova International a Markíza International. Tieto programy však zatiaľ v ponuke stále chýbajú.

Kompletný zoznam staníc nielen Lepšia.TV je dostupný v sekcii IPTV/OTT, ktorú pravidelne aktualizujeme.

Doplnené: V českej ponuke sa objavil v priebehu dňa už aj program Markíza International. V slovenskej ponuke však stále chýba Nova International. Podľa našich informácií tento program aktuálne nemá v pláne operátor opäť pridať do ponuky pre slovenských predplatiteľov.

Mohlo by vás ešte zaujímať