Reklama

Telekom pripája postupne k programom na Magio Go originálne audio stopy

Predplatitelia mobilnej služby Magio Go, ktorú prevádzkuje Slovak Telekom, majú k dispozícii na výber u čoraz viac programov originálnu audio stopu. Podľa našich zistení má k dnešnému dňu pripojené dve audio stopy sedem programov z celkových 66. Vo všetkých prípadoch sa však jedná o programy, ktoré sú súčasťou vyššieho balíka Magio Go Premium.

Medzi prvými stanicami, ktorá mala pripojenú druhú voliteľnu audio stopu, bola v roku 2020 Lala TV. Slovenský detský hudobný kanál bol v mobilnej službe Magio Go dlhodobo dostupný iba s českým audiom. Slovenskú audio stopu pripojil operátor k programu až po niekoľkých mesiacoch od jej pridania do ponuky. Od tej doby si tak môžu predplatitelia vyberať ako zo slovenskej, tak aj českej jazykovej verzie. Následne nasledovali aj ďalšie programy a k dnešnému dňu majú z celej ponuky Magio Go pripojené dve audio stopy stanice Eurosport 1 (cze a eng), Sport 2 (cze a slo), Lala TV (cze a slo), JOJ Cinema (cze a org), FilmBox Stars (cze o eng), AXN (cze a eng) a AMC (cze a org).

V prípade, že je k programu k dispozícii viac ako jedna audio stopa, na mobilných zariadeniach sa objaví v pravom hornom rohu informácia, ktorá audio stopa je aktuálne aktívna (napr. cze). Ťuknutí na jej názov sa následne zobrazia všetky dostupné audio stopy, ktoré sú aktuálne k programu pripojené. Divák si tak môže vybrať, ktorá mu najviac vyhovuje. Vo väčšine prípadov je to česká a anglická (originálna) audio stopa.

Aktuálnu ponuku nielen OTT služby Magio Go môžete nájsť v novej sekcii IPTV/OTT.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

 1. MagioGO ponúka dva balíčky:
  Štandard 3,99€/mes
  Premium 10,90€/mes
  Oba bez viazanosti.

  1. Len tam chýba kopec tv majú čo dohánať

 2. S tým premium tú cenu riadne prestrelili nenažraný telekom

 3. Ináč celkovo mi v IPTV chýba AC3 zvuk, satelit to má aspoň čiastočne vyriešené.

 4. Zbitocne originál audio stopa najprv zvisit kapacitu ani 4g nestačí, TV MYJAVA IDE NIEKOMU

 5. Amazon Prime Video uz nahadzuje CZ dabing a titulky vo svojej sluzbe.
  Este pockame na Disney+ a kablovku a satelity si mozete nechat s reklamami nechat !

 6. Magio GO sa dajú pozerať aj skryté titulky pre nepočujúcich len tie dve programy ČT1 a ČT2 funguje len na Android TV mám odskúšané Thomson TV. Zaujímavé v mobile Android appka Magio GO nie je tam možnosť titulky. Neviem či budú rozširovať skryté titulky… Film Europe sú stále titulky lebo dávajú originálny dabing a niekedy dávajú titulky BBC Earth.

 7. Ja by som bol radsej, keby dali digisporty namiesto 25fps 50fps ako premier sport. Ten trhany pohyn pri futbale je des.

  1. Každý mesiac ponúkajú a vyvolávajú zvýšte si internet. Ale nikomu nepovedia že tie ich router nedokážu vysielať ani 5G rýchlosť. Hlavné je že plať viac! Keby som nemal svoj router s 5G tak mi nejdú ani HD kanály lebo všetko seká.

 8. @Riki, aj mne NA Digi nabehovali titulky na programoch ČT1, ČT2,Len to už prestalo. Ale čo je divné samé od seba sa mi menia zvukové stopy na kanáloch z CZ na HU.Robi to pri kanáloch ID CZ, Animal Planet,CBS Reality.Robilo to aj Vám? Alebo je chyba u mňa. Mate Audio stopu aj na všetkych FilmBoxoch? Lebo ja som bez zvuku na tých programoch. Ale ináč ponúka Digi TV je celkom fajn.

  1. Teraz som skúšal Magio Go cez Android TV. ID a Animal planet tam je nastavenie len kvalita, prepínanie zvuku tam nie je v ponuke a neviem aký je teraz jazyk lebo som nepočujúci 🙂 . Filmbox je tam možnosť v ponuke len Čeština a Filmbox Stars sú tam možnosť prepínať dve jazyky Český a Anglický. Program CBS reality nie je v ponuke Magio Go.

 9. Najprv si dájte do poriadku satelitný signál mudrci

 10. V porovnani s konkurenciou su stale daleko za opicami. Treba rozsirit ponuku, upravit cenu, lebo za premium to je nehorazna palka. Archiv ma byt uz v cene a kde je mozne tak na dlhsie obdobie, tak ako ponuka konkurencia. Prosim vas a kde je 4K obsah? Este ze operator sam k telke, internetu a mobilnym sluzbam ako dotovane zariadenia ponuka 4K led telky? Kto ma potom ten sd obsah pozerat na tych telkach? Myslim, ze argument na to, kolko divakov ma 4K neobstoji, hlavne moc nie v iptv sluzbach, ktore vyuzivaju hlavne technologickejsie zdatnejsi jedinci. A ked chcem konkurovat tam, kde vlastnu siet nemam. Sluzby ako z roku 0. Kazdy ma cas. Ale akosi si neuvedomuju, ze ked sa nejaky operator odtrhne technologicky a tym co ponuka, tak sa uz tazko bude dobiehat strateny cas a „usetrene“ peniaze, ktore sa neinvestovali do technologii.
  Ja uz osobne klasicke tv stanice skoro nepozeram. Fungujem na VOD sluzbach a youtube. Nakolko sa aj stahujem, tak evidentne nie som nicim motivovany di nejaku OTT sluzbu vobec platit. A ak pojdem z nejakeho dovodu na iptv, tak asi magiogo nebude mojou volbou.

Komentáre už nie sú povolené.