Reklama

Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2021 Vám praje SatelitnáTV.sk

Prajeme Vám požehnané a pokojne strávené sviatky v blízkosti tých najbližších, veľa zdravia, ktoré v týchto časoch potrebujeme asi najviac, šťastný nový rok 2021 a hlavne kvalitný televízny príjem a čoraz viac zaujímavých televíznych programov bez výpadkov.

Touto cestou by sme chceli ešte poďakovať všetkým našim čitateľom, partnerom, ako aj inzerentom (hlavne SES a AB-COM) za priazeň a vernosť v tomto roku, pretože portál SatelitnáTV.sk by tu jednoducho nemohol byť bez Vás všetkých.

Vďaka patrí externým spolupracovníkom, najmä nášmu programátorovi, ako aj operátorom, menovite Slovak Telekomu, DIGI Slovakia, ANTIK Telecomu, Towercomu či Lepší.TV. Bez vašej ochoty poskytovať služby a zariadenia na testy by sme totiž nedokázali informovať tak ako informujeme.

Na záver chceme poďakovať ešte aj pánu Bohu. Ďakujeme.

tím SatelitnáTV.sk

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Také přeji teamu SatelitnáTV.sk a všem příznivcům tohoto webu požehnané Vánoční svátky a hodně zdraví a spokojenosti do Nového roku.

  2. Aj ja prajem celému tímu pekné sviatky, vážim si vašu prácu a ďakujem za informácie ktoré nám poskytujete po celý rok.

  3. Ďakujem za vždy nové príspevky celému tímu a prajem šťastné a veselé vianoce a do nového roku pf 2021 všetko čo ste si priali aby sa vám to splnilo.

  4. Všetko najlepšie v novom roku a hlavne, aby Towertroll dostal rozum

  5. Pekné sviatky a šťastný Nový rok prajem redakcii ktorá ako jedna z mála ak nie jediná poskytuje širokú škálu informácií od všetkých poskytovateľov tv.Za mňa veľká vďaka.

Komentáre už nie sú povolené.