Reklama

V Poľsku odštartovalo rádio pre vodičov, dostupné je aj v DAB+

Poľský verejnoprávny vysielateľ spustil novú rozhlasovú stanicu s názvom Polskie Radio Kierowców, ktorá sa zameria hlavne na vodičov. Celodenné, interaktívne, dynamické a moderné, takto komentuje vysielateľ novú rozhlasovú stanicu. Rádio prináša pre poslucháčov nielen hudbu, ale aj informácie z ciest, o počasí a to nielen v poľskom, ale aj anglickom, nemeckom a ukrajinskom jazyku. Okrem toho budú do vysielania zaradené aj správy, informácie zo športu, rady pre vodičov a fanúšikov motorizmu.

Polskie Radio Kierowców je dostupné od svojho štartu prostredníctvom DAB+ vysielačov po celej krajine. Poslucháči ho však môžu počúvať aj prostredníctvom internetu. Dostupné je navyše v špeciálnej aplikácii Polskie Radio, ktorá je k dispozícii pre mobilné zariadenia s operačnými systémami Android a iOS.

Kompletný zoznam DAB+ či DVB-T/T2 vysielačov, ako aj ponuku jednotlivých multiplexov, môžete nájsť v sekcii Vysielače, kde sme už pridali aj DAB+ vysielače poľského multiplexu Polskie Radio.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.