Reklama

Towercom odkódoval v DVB-T2 filmový kanál

Prevádzkovateľ celoplošných DVB-T/T2 a DAB+ vysielačov, ako aj terestriálnej platformy Plustelka, si pre divákov, ktorí sledujú televíziu cez anténu, pripravil počas októbra ochutnávku filmového programu JOJ Cinema HD. Ten bude preto vysielať nekódovane počas celého októbra v prvom celoplošnom DVB-T2 multiplexe. Okrem toho je stanica dostupná aj na špeciálnej pozícii v druhom celoplošnom multiplexe, kde je však šírená v SD kvalite (SD/MPEG-4).

Počas októbra prinesie JOJ Cinema divákom niekoľko premiér. Spomenúť môžeme napr. Rozprestri krídla (6.10), Láska bez bariér (11.10), Balón (13.10), Láska je slovo na päť písmen (14.10) či Dovidenia tam hore (18.10). Kompletný program filmového programu môžete nájsť v našom TV Programe.

Prevádzkovateľom JOJ Cinema je JOJ Group. Platený filmový kanál vysiela s českou licenciou, 24 hodín denne v českom jazyku. Diváci si však majú možnosť vybrať aj originálnu audio stopu. Filmy nie sú prerušované reklamou, tá sa objavuje len medzi filmami spolu s upútavkami.

JOJ Cinema HD je štandardne cez anténu súčasťou platenej ponuky Plustelky, šírená je v prvom celoplošnom multiplexe v HD kvalite.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

 1. Keď porovnám Film+ , JOJ Cinema alebo FilmBox….JOJ Cinema je najslabší .Ale svojím spôsobom je to spestrenie ponuky Plustelka.

  1. Dá sa tak povedať,stále dookola samé reprízy.Sem tam niečo nové ale nie je to bohviečo.

  2. Tak tak. Ale možno rok-dva dozadu mal Joj Cinema lepšiu ponuku…

 2. A čo Antik? Minimax skončil a zatiaľ nič som si nevšimol, že by malo ísť tento mesiac, neviete náhodou? Skylink má myslím Spektrum a Arena Sport1 (antik má arena sport 1 v základe) ale JOJ Cinema a Spektrum by mohli dať, ale aj tak zbytočne (pre mňa), nakoľko tieto programy idú v HEVC/H.265, a ja mám Ab Cryptobox 650 HD + Conax modul (na základ to stačí, ide takmer všetko, nebral som to na platené programy, len základ, pred tým som mal Skylink a tam netrebalo HEVC, tak nakoľko mi tento prijímač stačil na základ, tak som ho nemenil, len komentujem, že v podstate JOJ Cinema a Spektrum mi môže byť jedno, nakoľko to aj tak nechytím), ale čo by som prijal viac, by bolo VH1 zadara (ale to asi nedá ani Skylink ani Antik ani Plustelka)…

  1. AntikTV v októbri namiesto Minimaxu ponúka voľne Spektrum.

  2. SkylinkLive- program Spektrum naďalej nedostupný pre zákazníkov základu. Aréna sport1 je trvalo súčasťou základu.

 3. Joj cinema potrebuje akutne rebranding… cely prekopat

  1. Načo rebranding? Stačí zlepšiť ponuku filmov. Môžu zaradiť aj staršie filmy, z 80-90’s, nemusia to byť všetko béčkové a céčkové trapošiny z posledných 10 rokov, aké dávajú teraz…

 4. Slabá ponuka pozrite rakúsko alebo madarsko kolko programov má na dvbt2

  1. a keby si to porovnal s Nemeckom alebo USA tak sa to je priepastný rozdiel tam majú snáď 500 staníc

 5. Teeba porovnavat krajiny, ktore maju podobny medialny trh ako u nas. S USA alebo Nemeckom sa mozeme tazko porovnavat….

Komentáre už nie sú povolené.