Reklama

FilmBox Plus sa zmení na FilmBox Stars


SPI International, ktorá prevádzkuje stanice FilmBox, pripravuje pre divákov na Slovensku a v Českej republike jednu novinku. V pláne má premenovať súčasný kanál FilmBox Plus. K zmene dôjde v noci z 31. augusta na 1. septembra, kedy sa zmení filmový platený kanál FilmBox Plus na FilmBox Stars.

Označenie Stars, čo v slovenčine znamená hviezdy, hovoria jasnou rečou – obnovená stanica prinesie divákom ešte viac televíznej zábavy vďaka väčšej porcii filmových kúskov s hviezdnym obsadením,“ komentoval zmenu prevádzkovateľ.

K novej stanici budú mať prístup automaticky klienti satelitných operátorov Skylink, Antik Sat, Orange TV, DIGI TV, Magio Sat, Telly a freeSAT, ako aj ďalších káblových, IPTV a OTT operátorov, ktorý majú aktuálne v ponuke FilmBox Plus. K zmene dôjde automaticky bez nutnosti prelaďovania.

Po štarte FilmBox Stars bude aktuálny program tejto stanice k dispozícii v našom TV Programe.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Pomôže zmena názvu alebo obsahu?Keď občas sledujem ponuku na Filmboxe,ostáva mi niekedy rozum stáť aké nezmysli sa dokážu natočiť.

  2. To je prave ono. Menia nepodstatne veci pre divaka, co ich prakticky nic nestoji ale vykazuju cinnost. Bohuzial na sledovanosti im to neprida. Robia len PR aby sa o nich pisalo kade-tade s tym, ze si ich divak snad vsimne. Ale dobry film potrebuje aj dobru technicku kvalitu a tu tieto SD kanaly nemaju. Je to hanba ked uz aj obycajne spravodajske alebo nabozeske programy su v HD. Ja nepozeram ziadny film ak nie je v HD, takze ani vacsinu Filmboxov. A bude to tak aj nadalej. Potom sa nedivte ze mate malu share.
    Tie mazaniny uplne degraduju film, neviem sa sustredit na dej ked tam vysielaju machule.

  3. FilmBox Live sa mení na FilmBox Plus-preto tá zmena.Ináč ostane všetko po starom.

  4. Towercom budemat v ponuke filmovom baliku .FilmBox .Ze ci budem mat FilmBox Live a FilmBox Plus lebo je to Plustelka viac 21.8. 2020

Komentáre už nie sú povolené.