Reklama

Skylink rozšíril mobilnú aplikáciu o dve nové funkcie

V tomto týždni vydal luxemburský operátor M7 Group novú verziu mobilnej aplikácie Skylink Live TV, ktorá prináša dve novinky. Prvou novinkou je možnosť vytvárania si profilov a tou druhou je pridávanie záložiek. Najnovšia verzia aplikácie je dostupná zatiaľ iba pre operačný systém Android, v blízkej dobe má byť však k dispozícii aj pre iOS.

Vďaka užívateľským profilom si môže teraz každý člen domácnosti vytvoriť v aplikácii Skylik Live TV svoj osobný profil, kde si môže pridávať záložky (obľúbené programy), ktoré potom bude vidieť v sekcii „Moje relácie“. Veľmi jednoducho je tak možné si vytvoriť zoznam obľúbených programov, ktoré užívateľa zaujmú a má v pláne si ich pozrieť neskôr.

Maximálne je možné vytvoriť 5 užívateľských profilov, z toho na štyroch je možné aktivovať detský profil. U hlavného účtu nie je možné aktivovať detský profil a nie je ho z pochopiteľných dôvodov ani možné zmazať. Prístup k profilom nie je chránený heslom, k jednotlivým užívateľským profilom sa tak vie dostať aktuálne každý člen, ktorý je prihlásený do účtu.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. No hlavne že na mojom hd96max po najnovšej aktualizácii apka už vôbec nejde má sa aktualizovať cez Google play ale tam vypíše že vaše zariadenie nepodporuje lebo nie je certifikované

    1. Odinstaluj a skus pohladat na internete starsiu verziu a tu potom nainstaluj manualne.

  2. Kedysi sa firmy snažili získať čo najviac zákazníkov pre svoje služby, dnes si vymýšľajú nekompatibility a zákazník aby neustále riešil nejaké problémy s nakupovaním stále menej podporovaných zariadení.

    1. No, veľa robia aj média. Nebyť tohto článku, vôbec by som nevedel, že skylink vymyslel takúto blbosť.

  3. A to mám pozerať televíziu na 6 palcovom displeji mobilu?

  4. SkylinkLive aj takýmito obmedzeniami tlačí svoju OTT službu ku dnu.Chcú sa vyvarovať technickým problémom a podpore na rôznych zariadeniach,preto podporujú len Tesla Mbox.Je to vietor do plachiet pre LepšiaTV a SledovanieTV.

Komentáre už nie sú povolené.