Reklama

Prenosy z portugalskej Ligy NOS, tureckej Süper Lig či F1 teraz zadarmo cez anténu

Počas celého júla bude možné prijímať cez anténu dvojicu športových staníc Sport 1 a Sport 2 SD aj HD voľne (FTA). Športoví fanúšikovia sa tak môžu tešiť na viacero zaujímavých športových prenosov, vrátane portugálskej Ligy NOS, tureckej Süper Lig či Formuly 1, ktoré budú môcť sledovať zadarmo.

Oba športové programy sprístupnil Towercom, po dohode s vysielateľom, dočasne voľne v prvom celoplošnom multiplexe (MUX 1). Okrem toho je program Sport 2 dostupný v SD kvalite aj v druhom celoplošnom multiplexe (MUX 2), na špeciálnej promo pozícii, kde nahradil hudobnú stanicu Senzi.

Po skončení ochutnávky budú opäť programy Sport 1 a Sport 2 HD zakódované a sprístupnené iba predplatiteľom terestriálnej platformy Plustelka.

Kompletný zoznam staníc šírených nielen v slovenskom DVB-T/T2, aj spolu so zoznamom vysielačov, môžete nájsť v sekcii Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

    1. šport ťa nebaví ryby chytať nevieš tak čo s tebou 🙂

  1. @Juraj Červenák – Škoda reči keď nechce nech nepozerá a neplatí a je to vybavené.My ho predsa nenútime tu TV Pozerať alebo sa mýlim? Nie je Towercom prepojený ešte so Skylinkom? Lebo niekedy dávajú tie isté ochutnávky v rovnakom čase.Mne osobne futbal a Šport v TV nevadí.Rád si ho pozriem.

    1. Sport1 a Sport2- šíri v júli bezplatne aj Antik.

    1. A MUX 1 ide z vysielača Uhrovec – Ostrý vrch? A spustili to až teraz alebo už pri preladení 14.5.2020 ?

  2. Mux1 som naladil na kanáli č 39, a tak som zistil že tam vysiela. A potvrdil mi to aj towercom, že to spustili.

  3. Prečo približne od 19:00 hod. nevysiela v MUX 4 v Plustelke platený program PRIMA PLUS ? Je tam len monoskop.

Komentáre už nie sú povolené.